Wpis z mikrobloga

@Lord6Infamous: niestety, jak na dłoni widać, że kompletnie nie rozumiesz polityki. #!$%@?ąc od tego, że te posłanki i Ci posłowie, którzy dzięki JOW-om m.in. weszli do Sejmu, dziś zagłosowali przeciw nim to zwykli hipokryci, którzy nigdy w tym Sejmie nie powinni się znaleźć. Jeśli Kukiz zostanie z 15 posłami zamiast 34, to ruch Kukiz'15 ginie. Analogie posła Pawła Kukiza do tego, że kiedyś PiS też został z kilkoma, czy kilkunastoma posłami,
  • Odpowiedz
@pk347: Bo to, ze odeszli to tam jeden #!$%@?, ale ze zaglosowali przeciwko czemus za czym optowali wchodząc do sejmu...no to jest ohydne
@camilioflower: Kukiz sie nie będzie bawił w struktury, 10 % zbudował na czymś innym. Niech jego ugrupowanie liczy jak najwięcej osob ale serio, po co mu Andruszkiewicz czy te baby od Republikanow? Trzeba stawiac na jakosc a nie na ilosc. Jeden Liroy jest więcej wart niz polowa
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous: Przy dzisiejszym systemie, nie mają szans bez struktur, zrozum :) Nie będzie się bawił w struktury? To nie jest zabawa, tylko poważna polityka. Baby od Republikanów? Zgadzam się. Andruszkiewicz? Nie zgadzam się. Andruszkiewicz był mu mega potrzebna, przyciągał tych "patriotów", ale także patriotów :) przyciągał narodowców, na pewno mocno przyciągał ludzi z Podlasia. Jeden Liroy jest więcej wart niż połowa PiS-u? Z całym szacunkiem, ale nie mam pojęcia, co dobrego
  • Odpowiedz
@camilioflower: Ale ja to wszystko wiem. Raz brak dyscypliny a dwa ludzie od lewa do prawa a nawet po prawej miales narodowego socjalucha Andruszkiewicza i kapitaliste Jakubiaka. I czemu sie nie zgadzasz co do Andruszkiewicza własnie? On był bardziej pisowski od samego pisu. Zwykły narodowy socjaluch. Lajki na fejsie od podobnych do niego sie nie liczą. Dla mnie Paweł jest naiwny, dobry czlowiek ale dusza rockmena. Ja tam mu i Liroyowi
  • Odpowiedz
Jak Kukiza nie szanuję, tak tutaj ma rację. Nic mnie tak nie #!$%@? w polityce jak hipokryzja zakłamanych chorągiewek.
  • Odpowiedz
  • 0
@camilioflower fakt, moze traci poslow, ale poparcie sie utrzymuje. Jestem ciekaw wyborow za dwa lata. Co te republikany beda cudowac, by pis ich wrzucil na "jedynki" na listach xD
  • Odpowiedz
@adi2131: kukiz jest debilem, ludzie mówili mu od początku, że pis go zje bez popitki, a ten bawił się w opozycję koncesjonowaną, to ma.

Wciąż szkoda, że ustawa przeszła, bo jest szkodliwa, ale to winić należy suwerena, który się dał nabrać populistom.
  • Odpowiedz
Bo to, ze odeszli to tam jeden #!$%@?, ale ze zaglosowali przeciwko czemus za czym optowali wchodząc do sejmu...no to jest ohydne


@Lord6Infamous: I powinna być jakaś odpowiedzialność. Tzn. jeśli delikwent w programie ma X, a zagłosuje przeciwko X (lub za zakazem X), to powinien tracić mandat poselski i tyle.

Byłaby w końcu jakaś odpowiedzialność przed ludźmi, którzy FAKTYCZNIE CZYTAJĄ PROGRAMY WYBORCZE.
  • Odpowiedz
@adi2131: Powinien wziasc na siebie wine za wprowadzenie ich na listy, przeciez szli pod jego sztandarem. On byl blaznem od samego poczatku i mysle ze w glebi duszy odczuwa teraz gorycz porazki, bo nie dosc, ze z ordynacja nic nie zmienil, to z jego punktu widzenia sprawa ma sie jeszcze gorzej skoro chca zniesc jowy w samorzadach. Najwiekszy przegrany, pozostalo mu tylko podkrzykiwanie "partiokracja" i "nie bralem dotacji bo mam zasady".
  • Odpowiedz
@camilioflower: żeby nie było ale Liroy wygrał w Kielcach z duża przewaga Wiec obstawił całe województwo. To nie jest mało na skale kraju.

I ludzie którzy się z niego śmiali później bardzo często miło się zaskakiwali ze jest jedynym racjonalnym posłem.
  • Odpowiedz