Wpis z mikrobloga

@Whiteman991: kierowców brakuje, to kombinują jak mogą. A nieraz klienci mówią że nieważne czym, #!$%@? są to chcą dojechać do domu a czy to Sejczento czy inny Matiz to nieważne xd To jest właśnie UBER POP - Uber przyzwyczaił ludzi do jazdy Mercedesami za 1,30 per km a teraz wychodzi jak to jest
@Whiteman991: No powoli się kończy - przynajmniej w Silesii. Nie ma już tylu chętnych, ludzie idą na Taxify czy inne takie "korporacje uberopodobne" gdzie mają promocje że za x przejazdów dostają np 90 zł itd. Nie opłaca się jeździć na Uberze na nowym aucie za 1,30 zł/km do tego prowizja ubera, podatki vat, dochodowy i ryzyko że możesz jechać z cierpem który tylko czeka na podjazd ITD :)
Zobaczymy jak to
@Lapidarny: taxi to moje hobby, pasja i przy okazji dobra kasa, która zasila moją inną działalność :) Wy serio myslicie ze takówkarze korporacyjni to są w 99% idioci i jedyne co potrafią to kręcić kółkiem? To są bardzo (nie zawsze) inteligentni i często zamożni ludzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Toons1970: Jeździłem w korporacji - nic co napisałeś nie zgadza się z tym kogo tam poznałem z innych kierowców xD Chyba masz na myśli tych co już nie jeżdżą za kółkiem bo owe korporacje założyli i je prowadzą ;)
@Youldne33: Silesia here. Jeździłem pod jedną z większych korporacji taksówkarskich. Mój zmiennik był jakimś patusem bez zębów, jego kolega podobnie, czasem nie przychodzili do pracy bo byli #!$%@?
@Lapidarny: Wawa to trochę inny rynek. Tutaj obroty są podejrzewam sporo wyższe. Ja z taxi w 5 lat uzbierałem na mieszkanie w Warszawie mieszkając z rodzicami jeszcze.

No i przede wszystkim ja jeżdżę dla siebie, na swoim aucie i własnej firmie. Jesli miałeś zmiennika to znaczy, że jeździłeś w spółdzielni. Zupełnie tak jak w uberze. Tak to nigdy niczego się nie dorobisz.
@Hady1985: Ja akurat byłem podwykonawcą podwykonawcy xd Najgorzej, że taksówkarze wyrobili sobie taką opinię jaką sobie wyrobili no i nieraz słyszałem że chcę kogoś oszukać i ogólnie. Za to lubię Ubera że jest ta apka, każdy widzi gdzie jedzie, dokąd jechał jak wraca #!$%@? i ma wszystko pod kontrolą :) A jak jedziesz taxi to nie wiesz którędy cię wiózł gościu, czy nie bawił się taksometrem ( ͡° ͜ʖ