Wpis z mikrobloga

o #!$%@? tu chodzi, wszedłem sobie dziś na MAL żeby po 2 dniach zaktualizować oglądaną bajkę a tu takie gówno

na MALu nie robiłem nic oprócz wklepywania ile odcinków obejrzałem i rozdziałów przeczytałem, żadnych dyskusji #!$%@? recenzji, niczego

napisałem na tym ich IRCu do dwóch opów ale mi #!$%@? nie odpisują xD

miał ktoś coś takiego?

otaguję #mangowpis i #anime (sorry)
bo na #mal #myanimelist nikogo nie ma
malibu99 - o #!$%@? tu chodzi, wszedłem sobie dziś na MAL żeby po 2 dniach zaktualizo...

źródło: comment_gV8NzEtrP40mENB1krPjh9U6zYBJM4IF.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
gówno widać to wkleję tu

Access has been restricted for this account. Do not attempt to evade this ban! Evasions will only result in your ban becoming successively longer - and possibly permanent.

If you feel this ban is an error or has been exceptionally long, please contact a moderator at MAL's IRC channel: #myanimelist@irc.rizon.net. If you are not familiar with IRC, you can use our web client.

Once
  • Odpowiedz
@papsi: nie no na konto (z internetu ze smartfona) też nie mogę się zalogować, na vpnach nie siedze

te gnoje odpisują chociaż na maila? bo na tym ircu nie bede siedział i czekał jak debil bo ich tam po prostu nie ma ( https://myanimelist.net/irc ) - czasem sięktoś tłustym drukiem na samej górze pojawi, chyba aktywny użytkownik, no to #!$%@? raz na 20 minut tam ktoś włazi i to bynajmniej
  • Odpowiedz
@malibu99 Odkryli twoje powiązania z rozebranymi loli, FBI już cię szuka. Chyba nie zostało nic innego jak uciec z kraju. Coorva ile razy się mówiło lolis are for patting (,)
  • Odpowiedz
@malibu99: To jest normalne na MALu, bo Ci debile rzucają od razu bana na zakres. Do tego jak im wytknąłem kilka razy, że ten sposób supportu nie działa i zaproponowałem inne rozwiązania, które usprawniłyby cały proces, to kazali mi przestać rozmawiać o banach na kanale.
  • Odpowiedz
  • 0
@SamusAran to jest porażka, nie mam info za co (choć wiem że za nic bo się tam nawet nie udzielałem) ani na jak długo

I w ogóle strona jest zablokowana, zawsze jak chciałem info ile manga ma tomów, chipsetów, jakie anime wychodzi czy #!$%@? nie wiem co to właziłem tam - wszystko zgrabnie w jednym miejscu no i baza danych chyba największa w internecie bo nie znam nawet żadnego innego portalu
  • Odpowiedz
  • 0
@SamusAran jeszcze 2 pytania,
Jest szansa na unbana?
Ktokolwiek wchodzi na tego irca? (pisałeś że rozmawiałeś na nim z adminami, ja na żadnego nie trafiłem, ba, na zwykłego użytkownika nawet nie trafiłem, wchodzili tylko raz za czas jacyś na 10 #!$%@?)
  • Odpowiedz
  • 0
@Clear
@SamusAran
Mi dzisiaj odblokowali ale chyba z 1,5 h musiałem łącznie czekać (oczywiście po wiadomościach wait a minute wait a sec xD)

Pytałem na koniec o co chodziło to mi napisał tylko że nie tylko ja dostałem bana, wiele IP podostawało, na co ja mu że wiem bo przed chwilą ziomek na ogólnym czacie na nich #!$%@?ł czemu ma bana xD

Ogólnie będę teraz na pewno częściej odwiedzał strony
  • Odpowiedz