Wpis z mikrobloga

Mireczki chciałbym kupić jakiś odkurzacz automatyczny, interesują mnie 2 rzeczy:
- stosunek cena do jakości, żeby miał dobre parametry
- najważniejsze automatyczne harmonogramy sprzątania, żebym sam nie musiał nic robić, może latać nawet jak tani głupi robot

#ilife #odkurzacz #kiciochpyta #gearbest #aliexpress
  • 19
  • Odpowiedz
@bonus: Miałem tani, obijający się. Jeździł do upadłego a i tak czasem coś zostawiał. Wymieniłem na Xiaomi Vacuum, starszą wersję, i jestem mega zadowolony. 30 m2 w 30 minut. Potem wraca i grzecznie czeka :-)
  • Odpowiedz
@testere_q: hmm podoba mi się, ale troche sie boje, ze jak sie popsuje to bedzie problem z gwarancja, a do chin nie bede wysylac. Jak czytałem na forum xiaomi czasem sie psuja, a ty jak dlugo go masz?
  • Odpowiedz
  • 0
@bonus Jutro powinien dojść mój ilife x620 to możesz podpytać za kilka dni czy warto. Wysyłka z DE. Zamawialem w niedzielę.
  • Odpowiedz
@jokey: No cóż już się zdecydowałem, obejrzałem różne testy, wydaje mi się, że a6 jest przepłacony tylko trochę ładniejszy. Więc wziąłem A4S za 580zł chyba dobra cena. Oglądałem różne testy na yt, to w sumie czystość porównywalna do xiaomi... Tylko dłużej pracuje, a że ma pracować jak mnie nie będzie to niech sobie będzie.
  • Odpowiedz
@bonus: no spoko, Twoje kryteria powinien spełniać i o to chodzi. X sa robione na Chiny generalnie, jest to jednak podobno lepsze rozwiazanie niz A, w X jest juz bardziej dopracowane sterowanie zachowaniem w trakcie odkurzania, nie lata tak wsciekle jak A, dla mnie bylo tez wazne, ze cena duzo taniej niz xiaomi, mam go w kilka dni a xiaomi pewnie w po nowym roku no i ma tez funkcje mopa
  • Odpowiedz
@jokey: Właśnie nie widze tych modeli nawet na gearbest, na allegro za 1300zł, a ty gdzie w niemczech kupujesz? Ja zamowilem z gearbest
  • Odpowiedz
@jokey: I jak tam doszedł x620? Ja zamówiłem 4S i jestem mega zadowolony, bardziej niż się spodziewałem i nawet nie wiem czy mogę zamówić coś lepszego obecnie, jak się zepsuje, albo za rok może jak wyjdzie jakiś nowy model unowocześniony to zamawiałbym. :)
  • Odpowiedz
@karol_zamosc: jasne. Mopowanie działa dobrze, pod warunkiem, że nie masz płytek z wysokim połyskiem, bo tam są wówczas smugi. Na pozostałych oraz panelach drewnianych działa bdb. Jeździ w miarę, aczkolwiek nie idealnie tak jak byśmy tego oczekiwali, wszystko zależy jakie pomieszczenia ma obsługiwać. Jak w miarę proste przestrzenie o regularnym kształcie i bez wielu przeszkód to będzie ok. U mnie niestety jest to bardziej skomplikowane i jestem średnio zadowolony, czekam na
  • Odpowiedz
@jokey: wielkie dzięki za odpowiedź. Analizę pomieszczenia z prawdziwego zdarzenia posiada chyba tylko ILIFE X660, wspominany przez Ciebie Xiaomi oraz najnowszy model Roborock ale cena trochę wysoka...
  • Odpowiedz
Witam.
Czy ktoś się orientuje gdzie mogę kupić bezpiecznie Ilife X660?
Szukam na necie jakiegoś pewnego źródła ( po za PL) i nic nie mogę znaleźć po za alibabą gdzie jest tylko 1 sprzedawca, który nie wygląda na godnego zaufania.
  • Odpowiedz