Wpis z mikrobloga

Mireczki potrzebuję porady, chciałem zrobić prezent pod choinkę w postaci robota sprzątającego ale nie mogę się zdecydować na który . Stoję przed wyborem między A4S a V5S Pro (wiem że za chwilę usłyszę że Xiaomi lepsze xD , ale na Mi robot mnie nie stać) . Mieszkanie 55m , brak dywanów same panele + płytki. 2 + 1 + kot ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nigdzie nie mogę poszukać rzetelnych informacji jak się to mopowanie sprawdza w praktyce. Doradzicie coś ?? Słyszałem że A4S jest bardziej "inteligentny" w porównaniu do V5, prawda to ?

#ilife #odkurzacz #kiciochpyta #gearbest #aliexpress
  • 16
@felixos Jakiś czas temu zastanawiałem nad A4S, ostatecznie wziąłem Xiaomi. Do wersji z mopem nie jestem przekonany, "smarowanie" podłogi szmatką nawilżaną spryskiwaczami nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Myślałem kiedy o automatycznym mopie Vielda, z filmików i testów wynikało że bardziej może rozsmarowac bród niż posprzątać.
@baldi: mówisz, że do kota bardziej przyda się v7? Jak ktoś posiada jakieś kody, to niech do mnie też uderza, bo jestem zainteresowany. Sytuacja podobna jak u OPa: mieszkanie bez dywanów, same panele+płytki, no i nieszczęsny kocur. Nie zamierzam jeszcze wydawać hajsu na xiaomi, więc celuję w jakiegoś iLajfa.
@sweeting: ja przestalem uzywac planu. Wychodzac z mieszkania jako ostatni wlaczam po prostu odkurzacz. Dzieki temu w sobote i niedziele sam sie nie wlacza, wlaczamy go wychodzac z domu, po prostu. Dwa kliki na pilocie.