Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio powiedziałem swojej różowej w żartach, że na gwiazdkę ufunduję jej operację powiększenia biustu (ma miseczkę B). Spodziewałem się odpowiedzi w stylu "najpierw to se zrób powiększenie mózgu" ale o dziwo powiedziała że skoro funduję to chętnie, przynajmniej będą się jej sukienki ładnie układać. Myślałem że mnie wkręca, ale teraz co tydzień mi przypomina że do gwiazdki coraz bliżej, ja jej odpowiadam w żartach że ja jej powiększę cycki a później ona sobie znajdzie innego ale mniejsza z tym, chyba współczesne kobiety nie mają takiego kija w dupie co kiedyś albo trafił mi się diament, może to drugie bo ma długą listę zalet np. ogląda ze mną mecze, przynosi mi piwo bez proszenia, uwielbia psy a nie znosi kotów, jeździ bdb. autem i wiele wiele innych
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Jak byś zareagowała jakby twój facet chciał ci zafundować powiększenie biustu?

  • Nie zgodziłabym się 56.7% (38)
  • Skoro funduje to czemu nie 43.3% (29)

Oddanych głosów: 67

  • 11
@sylwester-stallone: @zolwixx: silikony to ćwierć wieku temu się wszczepiało, teraz się wstrzykuje jakiś żel, robią nawet przeszczepy tłuszczu, twoja laska tyje a lekarze cały tłuszcz przenoszą do cycków ( ͡º ͜ʖ͡º) trzeba tylko kasę mieć bo efekt się utrzymuje tylko kilka lat
@AnonimoweMirkoWyznania: ankieta jest błędna. nie ma odpowiedzi "po co mam sobie powiększać?" ͡(º ͜ʖ͡º)
nie wszyscy mają problemy z biustem, ale serio, po co sobie utrudniać życie silikonem, naturalne lepsze. przy niektórych ćwiczeniach biust się nieco lepiej prezentuje, "jędrny i sterczący".