Wpis z mikrobloga

@czillaut: Zakładając nawet, że się z Tobą zgadzam...

U Rafonixa jest stypa.
U grubasa jest stypa i zlewanie widzów, traktowanie ich jak bankomaty, oszukiwanie na celach, nierealizowanie innych obietnic, itp. itd.

Rafonix siedzi na kanapie, gapi się w ekran i wygłupia z zakolakiem.
Grubas siedzi na kanapie, gapi się w ekran i wymyśla kolejne kłamstwa/cele, by wyłudzić więcej hajsu od idiotów.

Mam przypomnieć wszystkie obietnice grubasa? Gdzie streamy w terenie? Gdzie
@vegeciak: Zgadzam się w stuprocentach, jednak patrze na to po prostu inaczej. Nigdy nie dałem grubasowi nawet złotówki więc dla mnie ejst to tak na prawdę darmowa "ROZRYWKA". Wchodzę - > stypa -> wychodzę. Na tagu zamieszanie -> wchodzę -> może zostane. Mam w sumie głęboko gdzieś, że oszukuje gimby na hajs, szczerze to wina ludzi, że dalej mu płacą. Jak oglądam serial to mam gdzieś, że np główny aktor w
@czillaut: Chodziło mi o to, że sporo osób (w tym np. ja) woli oglądać nawet samą stypę niż stypę i jednoczesne jawne oszukiwanie widzów oraz plucie na nich.

Dla mnie oglądanie grubasa przestało być rozrywką jakoś w czerwcu (gdy zaczął wychodzić na całe dnie do nosacza, zostawiając na Urzędniczej parobków małysza i sebę). Powiem nawet więcej - dla mnie od jakiegoś czasu oglądanie tucznika jest antyrozrywką, bo aż się we mnie
@vegeciak: Szanuje zdanie. Ja z kolei właśnie widzę w tym potencjał na megadymy bo nadejdzie moment w którym tucznik tak się zakręci w swoich kłamstwach/ obwinianiu całego świata/ traceniu publiki/ mniejszej kasie że na prawdę się ugotuje już w całości i może być ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo nadejdzie moment w którym tucznik tak się zakręci w swoich kłamstwach/ obwinianiu całego świata/ traceniu publiki/


@czillaut: On już się wielokrotnie zakręcił...

Mało razy widzieliśmy sytuację, w której jakiś kretyn wysłał mu donejta z pytaniem o zaległe cele albo sprostowanie jawnego oszustwa? Nie pamiętasz, jaka była reakcja grubasa? Albo skipował donejta, albo udawał że go nie widzi, albo odpowiadał "że my nic nie rozumiemy", albo szybko zmieniał temat. Słabe dymy
@czillaut: Do tego jeszcze daleka droga, niestety.

Grubas dalej ma kilkutysięczną widownię i dopóki jej nie straci, dopóty dalej będzie ciągnął swoje kłamstwa i wyłudzał hajs od donejtujących go dzieciaków za samo siedzenie na kanapie i wymyślanie kolejnych bajeczek. A to może trwać nawet miesiącami...

Z drugiej strony mam jednak nadzieję, że po ostatnim streamie Boxdila chociaż część gimbazy przeniesie się na oglądanie innych streamerów (bo grubas przestanie być w szkole