Wpis z mikrobloga

##!$%@? #pracbaza #dziendobry #firstwoldproblems

Przychodzi człowiek do roboty a tu mu ktoś kubek służbowy #!$%@?ł ( ͡° ʖ̯ ͡°) A pisałem specjalnie maila na firmowy żeby się #!$%@?ć od niego (ma wartość sentymentalną, to był prezent), bo dawniej się to zdarzało regularnie. Na miesiąc czy nawet dłużej był spokój. Teraz znowu się komuś do łapy przykleił.

Może się ktoś jednorazowo pomylił, ale jak jutro albo pojutrze mi ktoś znowu #!$%@?, to się chyba bez chodzenia po firmie i #!$%@? gościa bezpośrednio nie obejdzie, ehh...
  • 6
@Khaine: po co taki kubek bierzesz do pracy? Ja wziąłem jakiś randomowy, bo wiedziałem ze prędzej czy później ktoś go weźmie. Dzisiaj ide do kuchni i biorę pierwszy lepszy i nikt nie ma o to bólu doopy
po co taki kubek bierzesz do pracy?


@teez: Żeby pić z niego rytualną kawę poranną każdego dnia ( ͡º ͜ʖ͡º) W domu nie używam kubków. Jak już to tylko raz-dwa na weekendzie się napiję kawy czy herbaty.
@Khaine: No niestety, ale ulubionych kubków się nie bierze w ogień walki. Nawet przypadkowo mógł się stłuc. A wypisywanie maili firmowych, że hurrr durrr uważajcie na mój kubeczek, to trochę słabe jest i może ktoś na złość Ci zrobił.
@echopraksja: Zadziałało w każdym razie. Bo się jeden z drugim zaczął rozglądać czy nie wziął i się zapewne głupio zrobiło osobie, która podpierdzieliła kubek odstający od pozostałych jak wszyscy naokoło wiedzieli, że to on ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja też generalnie wiem kto go mógł #!$%@?ć, bo to jest jedna konkretna osoba generalnie która ma w dupie wszelkie normy współistnienia z innymi ludźmi.