Wpis z mikrobloga

A jak u was wygląda weekend? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PIĄTEK: Wracam do domu z pracy i natychmiast wskakuję przed konsolę. Żona marudzi, że nie zwracam na nią uwagi itp. Dzieciak płacze, ale jestem na to przygotowany. Żona zaczyna mowić jakim to beznadziejnym ojcem jestem. Czasami wraca, aby powiedzieć mi, żebym się zamknął, bo obudzę dzieciaki. Wkładam słuchawki aby nie słuchać tego jej pieprzenia i sapania.

SOBOTA: Budzę się. Schodzę na dół i jem śniadanie, zastanawiając się, jaką wymówkę wymyślić, aby wrócić na górę i zagrać kilka meczy. Żona pyta czy mam ochotę pójść do parku. Wyjaśniam jej, że mecze w "Lidze Weekendowej" same się nie zagrają. Żona wychodzi z dzieciakami, mój plan się udał. Żona wraca do domu i zastaje mnie w majtkach z kawałkami płatków kukurydzianych na brodzie. Dzieci pytają kim jestem. Ignoruję ich. Żona kładzie się spać, a ja próbuję ją zaliczyć ... niestety jest to trudniejsze niż strzelenie gola przeciwnikowi z De Gea na bramce. Ćwiczę wykończenie 99 w umywalce w łazience.

NIEDZIELA: Przychodzą jej rodzice, a ja wciąż jestem w piątkowej bieliźnie. Teściu mówi mi, że konsole są dla dzieci, ale mam to w dupię, ponieważ w tym tygodniu wbijam Gold 2 i widziałem jego córkę nagą. Udaję, że jestem chory, abym mógł się zawinąć i zagrać ostatnie 10 gier. Dostałem #!$%@? i zakończyłem z Bronze 1. Kontroler wyleciał przez okno, a żona tłumaczy teściom, że jestem chory na zespół Tourette'a. Teście wychodzą, a ja mówię żonie, że już nigdy nie zagram w tą #!$%@?ą grę, ponieważ jest gówniana i grając w nią nie mam czasu dla swojej rodziny. Ona jeszcze tego nie wie, że już myślałem o zabójczej trójce w napadzie, która pozwoli mi przejść przez "Codzienne Wyzwania" bez żadnych problemów.

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/7eakl2/weekend_league_dad/dq3mo4i/

#fifa18 #fifa #fut #heheszki #gry ##!$%@? #coolstory
  • 15
@kucyk: Niestety to jest zbyt prawdziwe. W FUTa nie da się od czasu do czasu pyknąć tylko trzeba być na bierząco, ligę zaliczyć, SB chociaż na golda na szybko, SBC ogarnąć na szybko, a wyszło składanie SBC i kupno zawodników przez 3h i wkurzaniu się że miało wyjść taniej. Jeszcze coś pohandlować by się przydalo bo miliony same się nie zrobią.

Tyle godzin ta gra wymaga, że szkoda gadać. Kupiłem tym
@shusty to fakt wkurza mnie już powoli Fifa, to się zmieniło w mmo, kilka godzin na parkiecie giełdowym, sbc, liga weekendowa, squad battles, dywizje. Jedyne co robię to trochę handlu i squad battles, ta gra w aktualnym stanie nie jest dla dzieci ani dla dorosłych bo trzeba jej poświęcić za dużo czasu, a wiadomo, że każdy chce dobre karty i się polepszac cały czas.