Wpis z mikrobloga

#motocykle #motowarszawa
To mnie dziś Zima zaskoczyła, do pracy dojechałem niczym bałwan , cały w śniegu. ABS przy praktycznie każdym hamowaniu, skręcanie jak paralityk ( ͡° ʖ̯ ͡°) , chyba czas na zimowanie. Co sądzicie o takim odłożeniu motocykla? Oponki się nie wygniotą, olej spłynie do głowicy,więc nic mi jej nie wyżre #pdk a tak serio to dziada umyłem i nasmarowałem łańcuch , idzie na centralkę do garażu, ,może go nakryje pokrowcem i wsio. Akumulatora raczej nie będę wyciągał.
Kick_Ass - #motocykle #motowarszawa 
To mnie dziś Zima zaskoczyła, do pracy dojechałe...

źródło: comment_pvJcjnyT4ukNYasLWXYd6pTcVcdBQrlG.jpg

Pobierz
  • 10
@Ostasz: to mój pierwszy sezon, więc co ja tam wiem, ale do tej pory w zasadzie jeździłem prawie codziennie, a przy tych najniższych temperaturach (3-4 stopnie) dopiero gdzieś po godzinie zaczynałem myśleć o zakupie termokalesonów i założeniu wewnętrznych rękawiczek. Dlatego nie bardzo planuję "zimować" motocykl, bo mam w pamięci to jakie zimy ostatnio są w Polsce. W zimie będę jeździł raczej jak będzie sucho (jakoś nie chce mi się codziennie myć
po takich deklaracjach jak OPa czuję, że robię coś nie tak, nie żegnając się z motocyklem do wiosny.


@wnocy: wszystko z Toba ok, tylko błoto pośniegowe i czarny lód to największe problemy ;-)