Wpis z mikrobloga

Lego przerażony, w większości milczał bo o czym tu mówić jak w głowie "co ja narobiłem".
A jego Kasia czy jak jej tam, widać że ma dość udawania pod program, ona nie chciała być wcale w tym programie a na siłę ją zaprosili żeby jakoś wytłumaczyć że jest z nim w ciąży od czasu gdy jeszcze te 3 panny u niego mieszkały (lub nieco wcześniej, może zanim przyjechały w ogóle).
Ale widać że nie może wytrzymać robienia z tego tajemnicy i przy każdej okazji chciałaby o tym wspomnieć, jak sama mówi o tej "sytuacji", że musi teraz "wszystko poukładać" itd. W sumie jej się nie dziwie, chciała złapać go na dziecko i się udało, to na pewno jest szczęśliwa, a program ma w dupie i to trzymanie się scenariusza że ma ukrywać ciążę na razie.
Widać że się męczy z tymi sztucznymi rozmowami itp. Tak samo jak się męczyli gdy niby on poznawał jej rodzinę.
Ale Lego to jest tak przerażony że sam już nie wie co gada, bo w głowie milion myśli i załamka.
#rolnikszukazony
  • 2
@Jokker: mnie się wydaje, że chłop po prostu jest strasznie spięty i się wstydzi kamer. Miał moment jak trochę winka wypił i zaczął mówić. Chłop ma 38 lat, jeśli to jego dziecko to czemu ma nie być szczęśliwy? Nie wiem czemu tak dogadujecie, że to 'karyna', wg mnie jest najładniejsza, ma fajne ciało, i nie wydaje się tak pusta na jaką ją robicie.