Wpis z mikrobloga

Polski materiał o BitFinexie i Tetherach.
Wszyscy wokół wiedzą ocb, ale pompa na bitku pasi, więc udajemy że jest ok. Do czasu... aż to wszystko #!$%@?...

no zobaczysz mati jak to wszystko #!$%@?

czekajcie tylko, jak to wszystko #!$%@?

tylko patrzeć jak to wszystko #!$%@?

na Ukrainie czołgi, zaraz to wszystko #!$%@?

na Islandii wulkan wybuchł, mówiłem, że to wszystko #!$%@?

nooo, teraz to już na pewno to wszystko #!$%@?

a nie mówiłem, że to wszystko #!$%@??


Coraz częściej padają sugestie że finex wpadł w "spiralę śmieci". Podobno wpakował w rynek już tyle tetherów bez pokrycia, że nie ma wyjścia i jest zmuszony do ciągłego pompowania BTC... (ʘʘ)
Nie może dopuścić do głębszych spadków, ponieważ wtedy inwestorzy zaczęliby wychodzić z BTC i z Tetherów. Wtedy finex okazałby się niewypłacalny, doprowadzając do jego bankructwa.

Afera wisi w powietrzu, cieszcie ATH i księżycami puki macie okazję...

#bitcoin #kryptowaluty #shitcoin #bitfinex
  • 49
  • Odpowiedz
@DeJotWu: Nie mam pojęcia. Jeżeli faktycznie finex nie pompuje btc dla spekulacji, tylko ratuje się przed upadkiem, przesuwa go w czasie to raczej nie wygląda ciekawie... Wystarczy sprawdzić jak przyspieszyć produkcja tetherów. Robią ich coraz więcej.

Ostatnio zasugerowałem że wykres produkcji tetherów jest paraboliczny, zupełnie jak btc...
Wraz z szybko rosnącym kursem btc, równie szybko wzrasta w tetherów. A nic z mnie zmieni to z każdą chwilą będzie pakowane w btc coraz więcej powietrza.

To wzrasta niewiarygodnie szybko... Nie
  • Odpowiedz
@escabor: @kk_ll: Też mi się wydaje, że jest tak jak napisał kk_II. Jakieś 2-3 miesiące temu sprawdzałam wartość wyemitowanych tetherów i w korelacji z całokształtem rynku Bitcoina nie wygląda to niepokojąco.
  • Odpowiedz
Jak wyjść z tetherów w btc? Przecież ktoś bierze od ciebie ten Tether w zamian za bitka.


@escabor: Dokladnie, jak tether bedzie padal to ktos jeszcze kupi w niewiedzy, cena wzrosnie. A potem to ja sie pytam co ma tether do BTC? Czemu ma byc krach na BTC?
  • Odpowiedz
@mampytanieotak: przecież o wałkach usdt od dawna cały świat krypto gada.

Nie widzisz nic dziwnego? Przecież dokładnie od miesięcy idealnie pasują nowe ilości tetherów do pomp na btc.
To że pasują do siebie to bardzo źle świadczy, nie odwrotnie..
  • Odpowiedz
@escabor: Zgadzam się. Aczkolwiek wydaje mi się, że do momentu, w którym mogą nastąpić jakieś odczuwalne dla nas reperkusje z tym związane, rynek BTC wessie tyle kapitału z innych źródeł, że nie odczujemy tego analogicznie do upadku mtgox w 2013. Jeszcze, abym była dobrze zrozumiana. Ja nie neguję tego, co napisałeś. To zjawisko istnieje, zaś jego wpływ na cenę BTC jest faktem. Uważam jedynie, że nie będzie tak źle, jak
  • Odpowiedz