Wpis z mikrobloga

@Kw4s: Właściwie jak rozpoznać, że ucho nie chce się samo oczyszczać? Też dopiero niedawno dotarło do mnie, że patyczki to zło i teraz zastanawiam się czy i tak sobie ucha nie #!$%@?łam takimi szatańskimi praktykami :s
Właściwie jak rozpoznać, że ucho nie chce się samo oczyszczać?


@Nidor: nie wiem, u mnie po prostu ucho zaczęło się samo z siebie zatykać (takie uczucie jak po zatkaniu wodą na basenie, ale nie ustępuje nawet po kilku dniach). Do tego po pewnym czasie zapalenie ucha (uczucie jakby ktoś wbijał ci w bok głowy gwoździe), pomogły dopiero wizyty u laryngologa.
urywasz listek srajtaśmy, rolujesz i wkładasz taki do ucha - krzywdy sobie nie zrobisz a uszy czyste ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Patermantis: Ja tak kiedyś sobie częściowo zatkałam ucho na kilka miesięcy. ( )
Najpierw sądziłam że uszkodziłam błonę bębenkową i dlatego gorzej słyszę na to ucho i że najlepiej zostawić i nie szkodzić bardziej, to się wyleczy [albo samo się zaraz
Nie czaje co za bałagan trzeba mieć w uchu żeby patyczkiem ubić go i zapchac kanał. Myję uszy najrzadziej co 2 dni i patyczki zawsze po tym są czyste. Jeśli w uchu mam coś to najwyżej odrobinę olejku którym niczego nie zapcham. Brudasy, nie wiecie co znaczy mieć punkt g w uszach ( ͡ ͜ʖ ͡)