Wpis z mikrobloga

"Kawy na ławę" na #tvn24 nie da się oglądać. Zapraszają pisowskich prymitywów, a ci się zachowują jakby w #tvpis byli i oglądał ich statystyczny pisowski leming. Musiałem przełączyć kanał, jak ten prezydencki taboret zaczął mówić podniesionym głosem, że opozycja głosuje i MANIPULUJE jak Verhofstadt (całe 8 osób z PO = opozycja), mówi o marszu 60 tys. faszystów itd. Zero sensownych argumentów, nic.

Dobrze, że TVN w przeciwieństwie do TVPiS chce być pluralistyczny w swoich programach publicystycznych, ale myślę, że da się znaleźć w PiS kogoś, kto nie będzie na antenie lizać dupy wierchuszce, ścigać się z kolegami w ilości nałożonej wazeliny.

#polityka #media #publicystyka
Aironic - "Kawy na ławę" na #tvn24 nie da się oglądać. Zapraszają pisowskich prymityw...

źródło: comment_E5T0gLLOriCBa9HU5oQzkpV35VFfsQkL.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
myślę, że da się znaleźć w PiS kogoś, kto nie będzie na antenie lizać dupy wierchuszce, ścigać się z kolegami w ilości nałożonej wazeliny.


@Aironic: Hmm? Nazwisko?
  • Odpowiedz
ale myślę, że da się znaleźć w PiS kogoś, kto nie będzie na antenie lizać dupy wierchuszce, ścigać się z kolegami w ilości nałożonej wazeliny.


@Aironic:

Staniszkis mówiła, że material ludzki w PiSie to tragedia obecnie, choćby w porównaniu do tej samej partii w l. 2005-2007. Intelektualny kwiat PiS albo zginął w Smoleńsku albo został (jak Dorn) wybutowany przez Jarosława. Jarosław zresztą ponoć zawsze lubił otaczać się miernotami aby świecić w
  • Odpowiedz