Wpis z mikrobloga

wychodzą bardzo tanio wagowo, przynajmniej 2 razy od np haribo które kosztują około 20zł/kg, smakowo do haribo im brakuje


@pietrek_kogucik: serio z premedytacją kupujesz coś, co jest o wiele słabsze smaku tylko dlatego, że jest tańsze? Gdzie podziała wie Twoja radość z życia?? :(