Wpis z mikrobloga

#rozdajo
HAMAK

Ludzie, zwariowałem, hamaki, hamaki rozdaję!

Sytuacja wygląda tak: dajecie plusiki pod tym wpisem, następnie dajecie plusiki pod tym wpisem: https://www.wykop.pl/wpis/28083985/ i pomagacie @elektroda_topliwa dostać chomika od @anonim1133

Jeżeli pod wpisem Elektrody będzie 1000 plusów do północy, wówczas wyślę do jednego z was jeden z hamaków widocznych na górnym zdjęciu, zwycięzca sam wybiera który! Na zdjęciu poniżej widzicie jak się używa hamaka. Oczywiście losuję tylko spośród osób które zaplusowały oba wpisy.

Hamaki szyłem własnoręcznie, dwa hamaki które widzicie to pierwsze hamaki jakie w życiu uszyłem, dlatego mają trochę brzydkie brzegi w kilku miejscach, nie ma to znaczenia dla komfortu użytkowania, no ale ostrzegam, że tak jest

Ach, z zabawy wyłączone są osoby, które były dla mnie niemiłe lub odmówiły zaplusowania w tym wpisie:
NalaAlanw, flown, PyraPrzeznaczenia, Herman1992, Mir0, hipotrekh, IrvinTalvanen, szasznik, iEarth oraz Skorupczak. No i ci którzy zamierzają być dla mnie niemili też oczywiście nie wezmą udziału. Bo trzeba być miłym dla innych.

Miłego plusowania i powodzenia w losowaniu. Losowanie odbędzie się jutro o 21 i do tego czasu możecie plusować :)

#hamak #hamakboners
Pippo - #rozdajo
HAMAK

Ludzie, zwariowałem, hamaki, hamaki rozdaję!

Sytuacja w...

źródło: comment_FqyrjNcFPrpVoMheqrHVYtDL7qaHozp1.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz