Wpis z mikrobloga

Ale mnie nostalgia strzeliła. Pamięta ktoś mody #zombie do #cod2? Te muzyczki lecące od czasu do czasu w czasie rundy, fanowskie mapy, power upy. Te mapy miały tyle sekretnych przejść, że po kilkudziesięciu godzinach na jednej zdarzało się odkrywać nowe. I to tweakowanie configa gry, żeby mieć 250fps w celu doskoczenia do najlepszych miejscówek. I ten #!$%@? kiedy ktoś miał 1000fps i w zasadzie grawitacja na niego nie działała wtedy ( ͡° ͜ʖ ͡°) 7th Division Zombie mod wymiatał.
Ahh, kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów.

wywu - Ale mnie nostalgia strzeliła. Pamięta ktoś mody #zombie do #cod2? Te muzyczki ...
  • 6
  • Odpowiedz
@wywu: Osobiście więcej grałem w mod zombie w Call of Duty: United Offensive, dokładnie serwer MODS, nawet Twórca na wykopie ma konto i pozwolę sobie go zawołać. @F1kruku. Klimat był niesamowity, wiele miłych wspomnień.
  • Odpowiedz
@wywu: Ja tam grałem na PES zombies (jeszcze na starym modzie), extreme zombies i jakiś ruski serwer z cyrylicą ( zawsze ktoś grał, to na rozgrzewkę można było rundkę rozegrać i w sumie u ruskich zagrałem pierwszy raz na zombie modzie).

Pamiętam, jak pes zombies się stoczył. Adminem zostawał każdy, kto $$ przelał i nawet mogli na WH cisnąć.
  • Odpowiedz