Wpis z mikrobloga

Moja strona została zaatakowana przez jakiegoś z---a dzisiaj w nocy. Okazało się że znajoma nie aktualizowała wordpressa. Ja robiłem stronkę ale kazałem aktualizować, ona prowadziła. Teraz poszło się wszystko j---ć. OVH niby przyblokowało atak
ale nie mogę przywrócić kopi zapasowej (którą ovh ma )


Co radzicie zrobić bo kompletnie nie wiem jak odratować sytuacje. Hajsy się nie będą zgadzać i straty idą (,)

#webdev #wordpress #ovh #hacking
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gadatos: no to czym się przejmujesz? xD Kazałeś robić backup, dałeś instrukcję, powiedziałeś żeby aktualizowała WP a ona to olała to w czym rzecz? Powiedz, że za XXX zł możesz spróbować odzyskać ten backup od OVH (może mają z innego dnia, który działa?). I tyle. A jak się nie da odzyskać to jest sama sobie winna i życie.
  • Odpowiedz
@Rst00: no słabo trochę xDD no nic będę musiał kombinować bo akurat to muszę zrobić nawet jak jest to jej wina. Dla mnie też hajs z tego leci
  • Odpowiedz
@bart-bednarek: tylko od czego się zabrać. Hosting jest zablokowany przez tych kutasów a nie idzie się do nich dodzwonić bo coś mi zaczyna mówić po francusku. Mogłem kupić polski hosting to by nie było problemu z supportem
  • Odpowiedz
OVH niby przyblokowało atak


@gadatos: Hmm nie wiem czy pamiętasz chyba z miesiąc temu OVH podniosło wszystkie ceny ponieważ w standardzie odpalili anty DDoS'a dla każdego klienta :-)
  • Odpowiedz
@PiratRarog: ja jestem tym trzecim xDDDD jeden backup robi ovh teraz ja będę robił backupy tego co robi ovh xDDD @Xardax: stronę udało mi się odzyskać, po paru godzinach spędzonych przy linkach które mi podesłałeś wszystko zaskoczyło ( plików było strasznie dużo i dlatego to długo trwało )

Dzięki CI wielkie jeszcze raz dobry z ciebie mirek ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@gadatos: nie ma problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) siedzę w tym na codzień. Jak by to było w tygodniu to dzwoń na support lub pisz ticket to Ci powiedzą co i jak.
  • Odpowiedz