Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie. Pewnie większość z was czyta reddita. Otóż pytanie dotyczy reddita. Jak możecie to w ogóle przeglądać? Czytać posty? Przecież te gui wygląda jakby było zaprojektowane w czasach wynalezienia internetów. Tego się nie da czytać. Jak tylko spoglądam na ten gówniany interfejs nietrzymający się kupy to mi oczy krwawią i choćby za wszelką cenę poznania opinii osób na dany temat to i tak nie potrafię doczytać większości komentarzy, bo nawet nie wiem czego one dotyczą - czy są odpowiedzią na czyjśc komentarz czy opinią na dany temat. Czy nikt tam nie potrafi tego zaprojektować na jakimś ludzkim poziomie? Czy to musi wyglądać jak dżuma w interfejsowej postaci? To jest straszne...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@ZajebbcieTrudnyNick
Na wykopie to lagował wpis z 400 komentarzami, gdzie każdy na zmianę pisał "było"/"nie było".
Tutaj nawet paging jest z-----y, a gdzie mowa o zawijaniu odpowiedzi.

Zawsze uważałem, że tamtejszy system komentarzy jest superior.
  • Odpowiedz
@pandamocny: co xD przecież Reddit ma najbardziej przejrzysty system komentarzy na świecie, wątki odseparowane, możesz zwijać, rozwijać, wszystko czytelne. Na wykopie? Jak w lesie! W komentarzach może być 15 par osób które z sobą rozmawiają na różne tematy i ni c---a nie można się połapać bo wszystko jest na jednym poziomie...
  • Odpowiedz
@uwrocie: Millenialsi - z nieznanego mi powodu, ten argument wyglądał na dosyć ważny w jego wypowiedzi. Cóż, mogę tylko spekulować i myślę, że poziom wypowiedzi tych dzieci jest poniżej wszelkiej godności, dlatego też GUI jest takie, jakie jest - dla dzisiejszej młodzieży zbyt trudne w obsłudze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz