Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie. Pewnie większość z was czyta reddita. Otóż pytanie dotyczy reddita. Jak możecie to w ogóle przeglądać? Czytać posty? Przecież te gui wygląda jakby było zaprojektowane w czasach wynalezienia internetów. Tego się nie da czytać. Jak tylko spoglądam na ten gówniany interfejs nietrzymający się kupy to mi oczy krwawią i choćby za wszelką cenę poznania opinii osób na dany temat to i tak nie potrafię doczytać większości komentarzy, bo nawet nie wiem czego one dotyczą - czy są odpowiedzią na czyjśc komentarz czy opinią na dany temat. Czy nikt tam nie potrafi tego zaprojektować na jakimś ludzkim poziomie? Czy to musi wyglądać jak dżuma w interfejsowej postaci? To jest straszne...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pandamocny: kwestia przyzwyczajenia. Na początku nie mogłem się przemóc, a teraz doszło do tego że to Wykop mnie #!$%@? tym, że nie mogę sobie zwijać komentarzy i że nie są ułożone w drzewo, przez co nie wiadomo kto do kogo pisze
  • Odpowiedz
1. System komentarzy na Reddicie to najlepszy system komentarzy w internecie.
2. Są mobilne apki, które ładnie wyglądają.
3. Reddit Enchancement Suite
  • Odpowiedz
System komentarzy na Reddicie to najlepszy system komentarzy w internecie.


@Bpnn: No tak średnio. Jak wszedłeś do popularnego tematu po kilku godzinach od utworzenia, to możesz już wcale nie pisać, bo nikt tego nie przeczyta.
  • Odpowiedz
@pandamocny: Żeby przekonać się jak dobry jest UI reddita trzeba pokorzystać zeń trochę czasu. Z początku również wydał mi się jakimś koszmarem gdzieś z roku 2002 - ale z czasem doceniasz prostotę rozwiązań i to jak szybko można ogarnąć treść całego subreddita i komentarze. Natomiast system tagów / wpisów / wykopów / komentarzy na naszym rodzimym portalu jest totalnym bezsensem z punktu widzenia gromadzenia i wyszukiwania informacji. Wykop jest robiony
  • Odpowiedz
@late-summer: I jeszcze jedno - podstawowe user experience reddita to znajdowanie treści które cię interesują, natomiast na wykopie jest zupełnie odwrotnie - nieustannie odkrywasz rzeczy, które rzeczy cię zupełnie nie interesują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jakby iść po supermarkecie i do koszyka wpada ci tylko to co chcesz kupić (reddit) albo wpada ci wszystko i musisz nieustannie wyrzucać z koszyka to czego nie chcesz (wykop).
  • Odpowiedz
@late-summer: o to to to. Model oparty o subskrybowanie interesujących treści >>>>>> gówno >>>>>> więcej gówna >>>> model oparty o blokowanie treści niechcianych. Ja już nawet nie mam miejsca na czarnej...
  • Odpowiedz
@notanumber nie jestem "millenialsem", a uważam z reddit czy ebay to jedne z najgorzej wyglądających i najbardziej nieczytelnych stron w necie.

To jest po prostu złe.
  • Odpowiedz
@pandamocny interfejs jest tragiczny, ale content 10/10. na wykop tylko wpadam zeby poczytac o kolejnych zlych muslimskich najezdzcach, na reddit zeby poczytac cos ciekawego/wartosciowego
  • Odpowiedz