Wpis z mikrobloga

Mirki, czas na małe #rozdajo z Islandii - nie zostało mi już za dużo czasu na miejscu i chętnie prześlę Wam jeszcze choć jedną kartkę.

I to nie jaką - największą atrakcją będzie chyba znaczek, który jest wełniany (?) - bardzo niestandardowy i przyjemny w dotyku. Do tego jakiś ładny widoczek z Islandii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wylosuję jednego Mirka/Mirabelkę, chyba, że zostanie mi więcej kartek, to będzie więcej zwycięzców.

Wystarczy plusować ten wpis. A za jakiś czas wylosujemy kartki z Azji!

#zwtravel
zbigniew-wu - Mirki, czas na małe #rozdajo z Islandii - nie zostało mi już za dużo cz...

źródło: comment_rG5vkIMfRSDDTljE4y04r1ouKRDjP5Ml.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@zbigniew-wu: a to nie będzie jedwab? bo o jedwabnych słyszałem, ale wełnianych to nie :D chyba, że się pozmieniało odkąd przestałem jeździć na konkursy filatelistyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kmhh: kurczę, nie wiem - wzór ma jak islandzki wełniany sweterek i takie też jest w dotyku. Pierwszy raz coś takiego widzę :D ale jestem kompletnym ignorantem w kwestiach filatelistycznych :)
  • Odpowiedz
@zbigniew-wu: ja już też, ale kiedyś w tym siedziałem :D ale jaki by on nie był, z chęcią bym go obejrzał w mojej kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@zaba34: wujek google z chęcią pomoże (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz