Wpis z mikrobloga

Wiecie co Mirki? Mam serdecznie dosyć agresywnych pupili i ich tępych właścicieli!
Zacznę od tego, że bardzo lubię psy, ale to jak ludzie podchodzą do tematu przechodzi wszelkie pojęcie... Od 2 tygodni mam pod opieką małego pieska mojej mamy, który zawsze chodzi ze mną na smyczy, ale doszło już do tego, że boi się wychodzić z domu. Ludzie puszczają niewychowane psy samopas, albo nie panują nad nimi nawet na smyczy, atakują. Od dzisiaj każda taka akcja będzie przeze mnie zgłaszana w odpowiednie miejsca, nie mogę czuć się zaszczuta, skoro sama zachowuję się jak należy, pilnuję swojego zwierzaka i po nim sprzątam! A na spacery muszę chodzić w martensach...
Myślałam, że w większym mieście będzie większa świadomość i kultura w tym temacie, myliłam się. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#psy #zwierzeta #poznan #kulturaosobista #zalesie
  • 6
  • Odpowiedz
Myślałam, że w większym mieście będzie większa świadomość i kultura w tym temacie, myliłam się. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@MadRose: plz. Ja w mniejszym mieście miałam więcej kultury i mniej gówna na trawnikach xD
Pracuj nad psem dodatkowo, żeby się lękliwy nie zrobił, bo stanie się takim samym #!$%@?ętym burkiem jak te, o których piszesz.
  • Odpowiedz
@MadRose: niestety mnie też się odechciało (przez właścicieli idiotów) wielu atrakcji z psami.
Z psiego parku całkowicie musieliśmy zrezygnować, bo moje psy NIGDY nie sprowokowały żadnej walki, niestety, w kilku już uczestniczyły gdzie zaatakowane nie pozostają obojętne (zwłaszcza #piesekpremier ma bardzo wysokie poczucie honoru XD)
Do parków też bywa różnie z chodzeniem, bo są sytuacje gdzie czyjś pies potrafi i kilkaset metrów biec za moimi szczekając (oczywiście na odległość kija bo
  • Odpowiedz