Wpis z mikrobloga

@shilkax: Dodaj, #!$%@?. Po prostu ten deck daje raka, 16 razy #!$%@? egzekutora zagrywa. Zabijesz to zagra kolejnego, zablokujesz to go odblokuje, #!$%@? go kagańcem to ci go zabije za free a potem wskrzesi. Emisariusze zagrywani po 10 razy wyciągający 20 value. Iris to taka wisienka na torcie. Nosz #!$%@?.
@xGreatx: Wcześniej też to czułem, ale aktualnie nie uważam żeby byli tacy mocno op.
Z kolei mnie wcześniej najbardziej oprawiały rakiem potwory.

Fajnie jest zagrać pogodę, zarówno na szpiegów jak i potwory - bo jakoś nie często widzę u nich removale.
Nie raz widzę jedostki o identycznej liczbie punktów, np. 50 x2 ... no to igni lub pożoga jak w masło.
Zamienianie w gówno kluczowych kart, na których przeciwnik się opiera.
@xGreatx: bierzesz deck kontrolny, np radowida ( ͡° ͜ʖ ͡°) z pogoda. Musisz w sumie zabic mu 6 kart i wtedy ma przerabane. Chodzi o brazowe karty strzelające i buffujące. Na poczatku spamujesz pogodą, Jeżeli to za malo, mozna dopomòc fillipą albo radowidem, kiedy są minimum 2 karty na stole. jak jednostki strzelające nie schodzą z pogody, można je dobić rochem, albo srebrnym smokiem. Jak
Pobierz irecky - @xGreatx: bierzesz deck kontrolny, np radowida ( ͡° ͜ʖ ͡°) z pogoda. Musisz ...
źródło: comment_1c7BxrDdmihOaHoexFbsFtrUcvQ2UqHI.jpg
@kubusfnc: ja z nimi nie mam problemu, szczególnie tym deckiem. Wystarczy dobrze przewidywać i #!$%@?ć mu strzelających pedałów, bo na impera brigade jest przygotowany igni wraz z frighteneerem oraz klasycznie - scorch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@William_Lawson: szkoda ze zbyt wiele odpowiedzi na enforcerow nie masz, bo jedyna karta ktora z miejsca usunie go jest morvud, nie masz zadnej innej karty ktora kasuje strzelca w jednym zagraniu, a wtedy poleci chain 5 szpiegow i twoj stol wlaczajac carryover zostanie rozstrzelany, moje winratio na dagony to niestety(dla przeciwnikow) 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kubusfnc: najwidoczniej spotykałem debili-netdeckerów, którzy bezmyślnie kopiują talię. Wiesz, to dopiero 16 ranga, tu ludzie nie myślą logicznie. Zazwyczaj morvud i mgły lecą na enforcerów i o ile nie mają koników antypogodowych nie jest tragicznie. Jeżeli poleci chain szpiegów, próbuję jak najszybciej wyciągnąć jak najlepsze value z yen (zazwyczaj posiadam przewagę ~ 10+ jednostek na boardzie) + opcjonalnie horn, żeby podbić carryover.
@jestemmimas: sam gram trzy winy codzinennie i tyle na ten temat, bo również czas... z resztą ponetdeckowałem trochę w życiu (i nie jest to złe, jeżeli rozumiesz zasadę gry danym czymś), ale fun z budowania swojej talii to jest coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)