Wpis z mikrobloga

dzisiejszy wykop w pigułce
- Halo?
- #!$%@? kto to jest Lil Peep xD śmieciarka po niego przyjechała chyba xdddd ja prdl kiedyś to była muzyka, teraz to nie ma muzyki. Nie mam czasu rozmawiać.
- Ale to ty do mnie dzwonisz
- Na razie
#rap #muzyka #rakcontent
  • 48
  • Odpowiedz
@lost_in_translation: ale które są tragiczne? Nie jestem żadnym wielkim fanem ale takim trackom jak Witchblades daleko do tragicznych.
Chłopaczek miał dobry głos, nawet nieźle podśpiewywał i jego tracki miały fajny depresyjny klimacik więc nie widzę tu nic bekowego ¯\_(ツ)_/¯
ShadyTalezz - @lostintranslation: ale które są tragiczne? Nie jestem żadnym wielkim f...
  • Odpowiedz
@lost_in_translation polecam sprawdzić jego wpisy i komentarze. To że dla ciebie to gówno, nie oznacza że dla każdego też. Masz różne podgatunki rapu i to, że Ci to nie siada nie oznacza, że nie jest dobre. Peep miał dobry odbiór w środowisku rapowym i nikt nie negował jego umiejętności. To że komuś nie pasuje współczesny rap nie oznacza, że jest on mierny. Nie chcę mi się po raz kolejny jakiemuś wykopkowi tego
  • Odpowiedz
@lost_in_translation: Kim ty jesteś, żeby mówić co można nazwać rapem a co nie? Jak na razie z tego co widzę, to Lil Peep nie jest rapem bo tobie się nie podoba. I nie musi mam to gdzieś ale fakty są takie, że to rap ¯\_(ツ)_/¯
Jakie to piękne jest jak oldheady zakładają, że gdy ktoś lubi jakichś określonych wykonawców to nie wie nic o reszcie gatunku. Killer Majkiem się jarałem od
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: tak jak słucham tego nowego rapu, to nie wiem czemu, ale wydaje mi się ze jest to tylko i wyłącznie wytwór ludzi od marketingu. To tak jak z grami, siedzą sobie tacy kolesie, analizują słupki itp to taka sama sytuacja jak jakoś w 2004, pojawiły się raperzy jak doniu,mezo, liber i tym podobne wytwory. Teraz tez tak jest tylko na dużo większa skale
  • Odpowiedz
@primusxoxo: Nie musisz się ze mną zgadzać, mam po prostu odmienne zdanie. Nawet gdyby największe dla mnie ikony rapu chwaliły tego gościa dalej miałbym takie samo zdanie. Większość współczesnego rapu to shit i ten cały Lil idealnie się wpasował w aktualne, marne trendy.

@ShadyTalezz: Kimś kto może sobie pozwolić na własne zdanie bez oglądania się na innych. To co on nagrał kaleczy moje uszy, Tobie może się podobać, a ja
  • Odpowiedz
@lost_in_translation: kategoryzowanie muzyki to nie jest kwestia zdania!!!

Rap lub rapowanie (melorecytacja) – rodzaj ekspresji wokalnej polegającej na rytmicznym i ekspresyjnym >wypowiadaniu słów i ich rymowaniu do zapętlonego podkładu instrumentalnego

z wikipedii
Lil Peep ewidentnie wpisuje się w definicje i to jest rap. Jeszcze raz powtarzam bo nie dociera widzę: to czy ci się podoba czy nie nie ma nic do rzeczy. Gadając, że to nie jest rap stajesz w tym
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz Napisałem że to bardzo mi się nie podoba (w skrócie gówno), mogę to nawet uznać gównianym rapem, z tego co widzę nie toczyłem dyskusji jaki to gatunek ani nie negowałem, że to rap (chociaż ręce prawie odmawiają posłuszeństwa żeby to napisać) więc nie wiem po co mi wklejasz tę definicję i dyskutujesz z czymś czego nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 41
Peep całkiem fajne miał te utwory, szkoda. Jedyne co jest dobre, że dawno tyle #!$%@? mentalnych nie wpadło na czarną co dzisiaj. KIEDYŚ TO BYŁ RAP NIE TO CO TERAZ, WGL #!$%@? RAP TO NIE MUZYKA TYLKO ROCK, KLASYCZNY PODKRESLAM KLASYCZNY ROCK #!$%@? #!$%@? JA SIĘ ZNAM NA WSZYSTKIM (OPRÓCZ NA MYCIU WŁOSÓW)
  • Odpowiedz