Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem w #eurortvagd chciałem kupić wagę łazienkową . No to idę sobie pod półkę szukam wagi były od 199,99 do 39,99 zł. Wyciągnąłem z półki jakąś za 39.99 myślę sobie spoko na #!$%@? mi waga za ponad 100 zł. Idę do kasy, kasjerka mówi 79.99 zł. Mówię, że na metce jest 39.99 zawołała kierowniczkę a ta do mnie że przekleiłem cenę na niższą... #!$%@? przy kasie z 8 osób wszyscy się patrzą jak na złodzieja mówie jej, że jak mają monitoring to niech sobie sprawdzą i nie robią ze mnie debila. Ta mi mówi, musiał Pan przekleić cenę i #!$%@?, nie umiała nawet cofnąć kamer na złość cipie już powiedziałem, że jak mają taką cenę to ja mam prawo żeby kupić za tyle. No i mam wagę za 39,99. Wziąłbym droższą jakby nie #!$%@?ła z takim tekstem. A tak to #!$%@? im w dupe nie polecam #eurortvagd
  • 6
@nobody_here: mój znajomy w tym sklepie miał taki przypadek, że kupił telewizor - były na nim różne naklejki na matrycy w tym jedna okrągła o średnicy ~10 cm z napisem FULLHD - jak ją ściągnął okazało się, że jest tam pęknięty ekran, wylane piksele i ślady po kleju - wrócił w przeciągu godziny wymienić telewizor - ni #!$%@? na gwarancję i tyle - do tej pory się sądzi a mija prawie