Wpis z mikrobloga

Używam Resurrection Remix na #mi5s, chciałbym wrócić do MIUI. Jednak jest jedna rzecz przez którą zwlekam z instalacją. Mianowicie możliwość włączenia latarki poprzez przytrzymanie przycisku power bez wybudzania telefonu. Da się coś takiego zainstalować w MIUI? #xiaomi #mi5 #android
  • 14
@DeLeTee: w MIUI naciskasz power, a potem przytrzymujesz home (na ekranie blokady) i masz latarkę. Jak chcesz, żeby nigdy nie zgasła to naciskasz ponownie power.
@sing niestety nie zadowalała mnie ta opcja. Jednak power jest przyciskiem fizycznym, który czuć pod palcem, a wyciągnięcie z kieszeni i włączanie latarki w międzyczasie zajmuje max 2/3s co jest super wygodne.
@DeLeTee: @PurpleHaze ze ja od kiedy mam telefon z wspomnianą funkcją to muszę przyznać, że nawet zaczalem korzystac z latarki w telefonie. Zakladam jednak, ze wbudowana opcja jest dokladniejsza niz apka z google pkay. Czyli brak problemow z samoczynnym odpaleniem sie latarki czy tez z jej wyłączeniem. Wystarczy 2 razy potrzasnac telefonem i gotowe.
@Szuwax już bardziej skłaniał bym się ku tej opcji niż tak jak w MIUI, klikać power i trzymać home.
@PurpleHaze korzystam z latarki dość często, szczególnie, że teraz robi się ciemno już o 16, telefon ma mi służyć, toteż chciałbym, żeby najczęściej używane funkcje działały jak najlepiej i najprościej.
@DeLeTee jak wybierzesz opcje podwójnego kliknięcia przycisku power to po prostu wyjmujesz telefon z kieszeni, naciskasz dwa razy power i masz latarkę. Jak chcesz wyłączyć to naciskasz raz jeszcze i latarka jest wyłączona. Prościej się chyba nie da :)