Wpis z mikrobloga

Deweloperzy są genialni. Reklama jakiegoś osiedla w Poznaniu. Chwalą się, że tylko 15 minut od centrum Poznania. Wbijam w Google. Czas dojazdu na Św. Marcin ~40 minut
iksde
#poznan
  • 17
  • Odpowiedz
@kuraku: ja jadę do domu rodzinnego tamtędy i też ciągle rozkminiam jak oni to policzyli? xD Może Panamerą prezesa bez korków o 3 w nocy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kuraku: standard - najabrdziej mnie bawią znajmi z pracy którzy sie wyprowadzili i mówia jak to super w 15min są w centrum - 15min z rokietnicy :D chyba zamykając patelenie i licząc do a2 w luboniu :D
  • Odpowiedz
@kuraku: smiej sie, ale rodzice narzeczonego mojej siostry kupili w ten sposob mieszkanie.
"A ile od stacji bedzie stal blok? -a okolo 15-20 min pieszo".
I teraz do stacji dojezdzaja samochodem po 20 min dziennie xD
  • Odpowiedz
@Dankan90: aż chyba kiedyś wezmę coś szybkiego i sprawdzę( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maciejg: no jak kłamią w takich sprawach jak czas dojazdu do centrum, to nie wiem czy zaufałbym ich deklaracjom o samym domu( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lusca: a tam parkingu brak i potem narzekanie hurrdurr. Dla kontrastu znajomy kupuje mieszkanie, codziennie jeździ tam po pracy, sprawdza ilość miejsc itd. Dziwię
  • Odpowiedz
z Rokietnicy spokojnie dojedziesz w 15 min na Ogrody czy Aleje Solidarności.


@notorycznydebiutant: google pokazuje min 17,5km min na aleje solidarności i 17,2km na ogrody - niezłą średnią trzeba trzymać (bo zgodnie z przepisami to nawet w nocy jest niemożliwe) :D
Tylko gdzie centrum a gdzie ogrody i aleje solidarności ...
  • Odpowiedz