Wpis z mikrobloga

@retardo: Hej, jeśli się jeszcze nie zdecydowałeś, możesz skorzystać z kodu WYKOP50 i przenieść się na nasz hosting - zapraszamy :)

Gwarantowane zasoby, fajny support, a przede wszystkim szybki i niezawodny hosting!
@mk27x: przesiadłem się na linux właśnie głównie dla świetnego supportu i nie żałuję. Martwi mnie jedynie to przejęcie.
https://www.wykop.pl/link/4014243/kolejne-przejecia-na-polskim-rynku-h88-wchlania-linuxpl-com-i-futurehost/
Skoro ktoś kupuje by wycisnąć jak cytrynę (patrz hekko) to pewnie poleci jakość supportu i ceny w górę.

Całe szczęście przy światłowodzie, przerzucenie strony trwa chwilę i wrazie w to nie ma problemu.

Kiedyś miałem coś w superhoscie (też H88) i to była jakaś porażka - 48h na odpisanie na ticket XD
@retardo
Możesz w każdej chwili przetestować nasz hosting (bezpłatny 14 dniowy okres testowy). W obecnej promocji najtańszy pakiet to tylko 5 zł netto/miesięcznie z kodem rabatowym FH50. W tej cenie zawsze możesz liczyć na pomoc naszych kolegów i koleżanek z supportu (jedno z najlepszych BOK w Polsce), a także odebrać darmowe ekstra bonusy. Sprawdź naszą ofertę.

Z pozdrowieniami,
Zespół Futurehost