Wpis z mikrobloga

Jaka będzie Waszym zdaniem tabela #ekstraliga po sezonie zasadniczym?
Ja obstawiam tak:
1. Leszno
2. Toruń
3. Gorzów
4. Częstochowa
5. Wrocław
6. Zielona Góra
7. Grudziądz
8. Tarnów
Zapraszam do dyskusji. Osobiście największy problem mam między miejscami 4-6.
#!$%@?,zapomniałem że Sparta kupiła Fricke.Na bank będzie w play-off
EDYCJA: 3. Wrocław 4. Gorzów 5. Częstochowa
#zuzel
  • 22
  • Odpowiedz
@kzrr Zależy co ma w głowie. Jak ciuła do emerytury - 5-6 punktów max będzie robić. Chce wrócić na szczyt? 10-13 jest w jego zasięgu. Pojawią się znowu problemy z kręgami? 0 punktów. Bardzo ryzykowny ruch Unii. Osobiście mam mieszane uczucia co do tego transferu.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Mnie kompletnie nie przekonują osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie klubu. Przykładem choćby cyrk z Michelsenem. Baran nie potrafi się dobrze wysłowić w wywiadach przedmeczowych, a jego oczy wyglądają jakby miał się za chwilę rozpłakać. Ze strony prezesa zabrakło agresji na rynku transferowym. Jedynym zaskoczeniem dla mnie była "dość zaawansowana" walka o Iversena. Pedersen i Kildemand to jedynie okruchy z dużego tortu, którym podzieliły się pozostałe kluby. Jestem w szoku, że Azoty
  • Odpowiedz
@offensive_gk Azoty płacą i pewnie płacić będą. Jakby nie było historycznie są mocno związani z Unią. A co w Tarnowie pozostało ze sportów?

Zarząd bardzo sobie nie radzi. Brak długów to chyba jedyna zaleta tego, jak to funkcjonuje.
Baran ma funkcję jaką ma, zupełnie z przypadku. Cieślak #!$%@?ł Unię, baran był pod ręką i poszło. Szkoda, że trener nie chwyci drużyny za ryj. Pesersen go zje.

@xTeski Dużo zależy od formy Jamroga,
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Cieślak #!$%@?ł Unię, ale Azoty wciąż mu płacą. To dopiero już zahacza o frajerstwo, tym bardziej że nie przeszkadzało mu prowadzenie Ostrovii w 1. Lidze. A o starciu Pedersena z Baranem nawet nie myślałem. Już mi szkoda Pana Trenera
  • Odpowiedz
1.Leszno 2. Wrocław 3. Gorzów 4. Toruń 5. Zielona 6. Częstochowa 7. Grudziądz 8. Tarnów.
Taka moja propozycja
  • Odpowiedz