Wpis z mikrobloga

Dzisiaj 3 mecze i 3 z pozoru proste do wytypowania.

Brooklyn Nets - Boston Celtics: wszystko w strone Bostonu, czysty win bezpieczniej (@1.38), albo handi -3.5/-5.5
Houston Rockets - Toronto Raptors: tutaj mam mieszane uczucia, Houston wygra (@1.4), ale Raptorsi ostatnio mnie nie lubią i będą chcieli powalczyć, ja idę w over 213.5 pkt po @1.48 // jest to najmniej pewny mecz i dzisiaj się go boje //
Dallas Mavericks -San Antonio Spurs: to samo co w 1 meczu, @1.42 na San Antonio biorę z pocałowaniem ręki. Chociaż suma punktów 100.5 po @1.64 jest dobrą linia (tylko trzeba wziąć pod uwagę, że SAS i Mavs to raczej underowe drużyny i radziłbym zostać przy czystym winie)

Podsumowując: jak dla mnie pewne ako na dziś Boston+San Antonio @1.96 po złodziejskim podatku @1.72 :( osobiście dorzuce over w meczu Houston i znowu ostrożnie ze stawką, albo Boston z handi + SAS, jeszcze pomyślimy. Powodzenia

Zapraszam do obserwowania tagu: #exportbets
Jeśli ktoś coś ugrał na moich typach i chciałby podzielić się małym % zysków chętnie przyjmę jakieś grosze np. przez paypal ( ͡° ͜ʖ ͡°).

____________
#bukmacherka
  • 18
  • Odpowiedz
@export: Boston powinien pewnie wygrać, w Nets nie zagra Russel, a Kyrie prawdopodobnie zagra.
Huston też pewnie powinien wygrać. Spurs też powinni wygrać i nawet ugrać powyżej 100pkt, Mavs sporo tracą, więc też powinno wejść. Tylko tu pojawia się problem z NBA, jak są takie pewniaczki to ktoś lubi to #!$%@?ć grając straszny piach, osobiście nie lubię stawiać pewnych dość niskich kursów w koszykówce, bo łatwo o niespodziankę, więc jak
  • Odpowiedz
@export: a jaki buk, czy pinnacle jest możliwy ?
czy sam analizujesz ze statystyk, czy też masz kilku expertów, których obserwujesz, czy znasz serwis covers ?
  • Odpowiedz
@zino: nie mam dostępu do pinnacle, ja podaje kursy z fortuny, tam gdzie nie ma podatku /pinnacle, bet365, uni itp/ dużo lepsze kursy.

Analizuje sam na podstawie statystyk, kontuzji. Jak ktoś szuka: https://www.basketball-reference.com/?lid=homepage_logo <- super statystyki jeśli chodzi o granie np. pkt/zbiórki czy asysty zawodnika. Kontuzje https://www.cbssports.com/nba/injuries jak dla mnie najbardziej czytelna, ewentualnie sprawdzam na rotoworld czy espn
  • Odpowiedz
@export: a jakie teraz serwisy w PL są na topie, kiedyś był mecz.pl, czy masz tam konto i czy jeszcze zaglądasz,

w dłuższym czasie gra u polskich buków nie jest opłacalna, poza pojedynczymi okazjami raz na kwartał, kiedy są niestandardowe zdarzenia,

więc ciekawe jak długo grasz i czy to tylko hazard, czy widzisz w tym większy sens,
  • Odpowiedz
1) nie, nie mam, nie znam nie korzystam. Serwisy polskie to tłumaczenie serwisów angielskich, nie potrzebuję tego.

2) A Ty co? z policji czy książkę piszesz? Ja tu jestem od podawania typów a nie rozliczania się z kimś za ile, po co i na co gram :)
  • Odpowiedz