Wpis z mikrobloga

Wystawiłem laptopa za 1300 na olx z informacją, że odbiór tylko osobisty. Dostaje wiadomość, że Janusz olx chce mi dać 950 z wysyłką. Sprawdzam dla zabawy profil tego typa a on tam sprzedaje niemal taki sam laptop za 1400 xD
Skopiowałem jego wiadomość i wysłałem w odpowiedzi na jego ogłoszenie :D zobaczymy co odpisze
#januszeolx
  • 25
  • Odpowiedz
@tofian: Daj spokój masakra jakaś, czemu jest aż taka przepaść miedzy ludźmi, moja kiedyś postanowiła wystawić starą odrapaną ławę z pokoju, wręcz kazałem jej tego nie wystawiać bo wstyd a ta #!$%@?ła 150 zł, ja to nie wierzyłem że to będzie miało choć 1 wyświetlenie, a tu pisze jakaś dziewczyna że chce kupić, przyjechała z facetem swoim, mi to było wstyd a ta zapłaciła 150 i z wypiekami na twarzy pakowali
  • Odpowiedz
  • 2
@okurajama jeżeli chodzi o stare rzeczy nawet takie trochę zniszczone to akurat ludzie to kupuja. Jak zepsute/odrapane to wystarczy odpicować i można wstawiać do domu. Ja to znam z autopsji bo moja siostra ma jebca na punkcie staroci i całe meble z kuchni i salonu wymieniła na stare (tak na oko 40+ lat). Jako bonus dodam że ma w domu na ścianie powieszone stare ( z dwudziestoletnie ) chomąto jako ozdobe. I
  • Odpowiedz
@okurajama: a czy to nie jest tak, że twoja dziewczyna też dostawała takie wiadomości i zwyczajnie je zlewałem nic tobie o nich nie mówiąc, a ty masz typowy, wykopowy ból dupy?
  • Odpowiedz
@okurajama: Miałem ostatnio podobną sytuacje z całkowicie rozjeanym autem xD Wstyd mi było to wystawiać, ale w ogłoszeniu zaznaczyłem, że stan jest taki i taki i w sumie wystawiłem go za 1k mniej niż inne. (Ceny wahały się od 3k do 5k za niski przebieg, ja wystawiłem za 2k do neg.) I po 10 minutach koleś zadzwonił, że bierze, że już jedzie i faktycznie wziął XD A w miedzy czasie jak
  • Odpowiedz
@okurajama: możesz tego nie wiedzieć, ale jest teraz sporo pasjonatów mebli PRL, które dodatkowo się odnawia i sprzedaje za naprawdę gruby hajs. Możliwe, że ta Wasza ława poszła do odnowienia i sprzedali ją dalej za lekko licząc 1000 zł.
  • Odpowiedz
@07zglosSie: podpicuje i sprzeda za 5000 zł. Tak się zarabia pieniądze. Mam takiego znajomego co wszystko sprzedaje taniej, bo on chce szybko. Zawsze się chwali jak to szybko mu się udało sprzedać, bo 5 minut po wystawieniu. Dziwnego jak ostatnio sprzedał samochód w cenie 50 000 zł (wartość rynkowa 60 000 zł). 3 dni później wylądował na otomoto
  • Odpowiedz