Wpis z mikrobloga

Piotr Wroński

Szanowny Panie Wroński,

Szanując to, że jest Pan opiniotwórczy i ma prawie 30 letnie doświadczenie w wywiadzie i kontrwywiadzie - takich osób, równym Panu, pracuje u nas cała masa i bynajmniej nikt z nas nie obawia się z Panem konfrontacji.

Nie jesteśmy natomiast show-men'ami i konfrontacja przed kamerami nie jest nam do niczego potrzebna.

Jeżeli zechciałby Pan sam wypowiadać się na w/w tematy w jakichkolwiek mediach, jednak z zachowaniem rzetelności i pełni wiedzy (ponieważ zakładamy, że chce Pan się odróżnić od osób komentujących, które nigdy nie były blisko w/w sprawy, ani nie próbowały poznać jej szczegółów, w tym tych, z naszej perspektywy) - to zapraszamy do kontaktu i rozmowy w naszym biurze. Pozwoli to Panu na wyrobienie sobie własnego zdania, rozwianie podniesionych przez Pana wątpliwości i niewiedzy oraz umożliwi Panu rzetelne wypowiadanie się w temacie w/w sprawy.

Zazwyczaj (zwłaszcza w gronie osób opiniotwórczych), kolejność jest taka, że:

- ,,najpierw rozmawiam i dowiaduję się, a potem wypowiadam się''

, a nie

- ,,najpierw dzielę się tym czego nie wiem, publikuję swoje braki, a potem wywołuję do tablicy osoby z podobnym, takim samym lub większym doświadczeniem, aby same do mnie przyszły, pod pretekstem wystawienia na próbę ich odwagi''.

Jeżeli czegoś Pan od nas chce, lub chciałby Pan się czegoś od nas dowiedzieć - zapraszamy po wiedzę, najpierw do kontaktu telefonicznego, a potem na umówione spotkanie w naszej siedzibie centralnej w Warszawie.

W przeciwnym razie prosimy o nie wystawianie nas publicznie na ,,próby odwagi'', ponieważ jest to forma okazania braku szacunku tym, którzy nie ustępują Panu doświadczeniem lub rangą. Odwagi, skądinąd, z całą pewnością nam nie brakuje, jednak nie czujemy się zobowiązani do udowadniania komukolwiek faktu jej posiadania.

Biuro Lampart Group S.A.
#magdazuk #wykop
  • 10
Żeby nie było, odniosę się do wklejki: dobrze odpisali Wrońskiemu.
Utarli nieco nosa osobie, która w lekkim tłumaczeniu dała taką propozycję:
"O, jesteście teraz w mediach i ludzie się Wami podniecają - a ja rozkręcam obecnie kanał na YT.
Nie znam się na omawianych przez Was sprawach, ale jestem tak zajebisty, że jeśli będę miał z tego profity to mogę się podszkolić na szybko. W związku z tym wpadajcie do mnie, wystąpicie