Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Fixim: Platforma wchodzi do gry z kartą rasizmu.

Wszystko co dotychczas uczynili, nie dawało sensownych efektów. "Polaczki" ciągle nie chcą słuchać jak Niemcy Fuhrera w 1939.

Rasizm natomiast jest mocnym oskarżeniem w krajach zachodnich, nazywając kogoś rasistą możesz łatwo wygrać dyskusję bez używania argumentów, a przy okazji zrujnować mu życie publiczne i zawodowe.
Czyli twierdzisz, że Araby i Murzyni nie mają serca. To przecież najwięksi rasiści dyskryminują białych wszędzie.

@jumalafaq: Niezła wolta, jeśli Arab czy Murzyn jest rasistą, to chyba samo to co na obrazku wystarczy i nie trzeba dokładać jakichś warunków.
@TamamShud

"Polaczki" ciągle nie chcą słuchać jak Niemcy Fuhrera w 1939.

Przeciez "polaczki" wlasnie dwa lata temu wybraly swojego furhera. Upartyjnia wladze, rozmontowuje bezpieczniki. Wprowadzil nawet oficjalny wydzial propagandy - TVPiS. Wczesniej mial nieoficjalne gadzinowki w postaci pseudo-niezaleznych gadzinowek sponsorowanych przez okolopartyjne biznesy (SKOK). Glupi jestes czy myslisz ze inni sa jeszcze glupsi i lykna to co piszesz? Jak ktos pisze, ze murzyn nie moze byc Polakiem to jest rasista - twoje
@greven: Murzyn może być Polakiem, tak jak Polak może być takim autentycznym murzynem z Afriki.

Widzę swoimi oczami, jak latam w spaloną słońcem sawanną półnago odziany w przepaskę plemienną i z dzidą, ruchając murzynki bez mrugnięcia okiem innych murzynów. Seems legit.

Tak naprawdę, rasistą to się stałem mając jakieś 19 lat. Dobrze pamiętam jak jako dzieciak lubiłem murzynów z amerykańskich filmów i seriali. Serio, pałałem do nich autentyczną sympatią.

A potem