Wpis z mikrobloga

  • 8
#moda #modameska

Cześć i czołem,
Dotychczas ubierałem się w sieciowkach typu Reserved, HM, Cropp itd, ale ostatnimi czasy jakoś zaczęła mnie denerwować kiepska jakość tychże ubrań, głównie mam tu na myśli bluzy, swetry itd, ponieważ rękawy się niesamowicie rozciągają i po kilku praniach wygląda to po prostu słabo. Pytanie: jakie firmy polecacie? Coś bardziej eleganckiego, niż młodzieżowego, ale bez przesady. Chodzi o ubrania do pracy, do wyjścia na miasto, a nie na wernisaż. Pozdro
  • 21
  • Odpowiedz
@merry_666: też często kupuje z drugiej ręki ubrania. Potem mi nie żal jak po pół roku coś się zerwie. A jak nowiutkie spodnie poszły w kroku po 3 miesiącach to bolało. I niestety jakość tych sieciówek co do ceny jest coraz gorsza. A jak się ma trochę czasu to naprawdę fajne, markowe rzeczy można znaleźć. Tylko trzeba mieć rozmiar uniwersalny, inaczej może być ciężko.
  • Odpowiedz
@peteQ:
Mam wrażenie, że w Polsce brakuje w spektrum jakości czegoś pośrodku. Albo masz eleganckie ubrania w sklepach z klasyczną modą męską - garniaki, koszule i swetry kosztujące setki złotych, albo masz modne i tanie gówna z Bangladeszu produkowane za 1.5 dolara od sztuki.
  • Odpowiedz
@peteQ: Bytom chociażby, na wyprzedażach zapłacisz podobnie.
Poza tym rzeczy z sieciówek nie są złe jeśli zwracasz uwagę na ich skład, kupuj te z wełną, bawełną, lnem, a odrzucaj akryl i inne sztuczne twory.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@merry_666 ja nie mam nic do lumpeksu, swego czasu większość ubrań stamtąd miałem :d teraz po prostu mieszkam w mniejszym mieście, no o niestety już nie ma takich atrakcji... A kolega @Rekordnaklate110 chyba nigdy nic nie upolował i dlatego gardzi :d
  • Odpowiedz