Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy już ktoś wrzucał ale co tam. Mam mieszane uczucia co do tego malowania. O ile sama czcionka, kolorystyka czy grafika jest kwestią gustu lub jakiś norm (nie jestem grafikiem i się nie znam) tak czepię się treści. Dlaczego nasze mądre głowy napisały „100 lat niepodległości” a nie „100 lat odzyskania niepodległości”
Już mnie jeden Amerykanin zapytał patrząc na to zdjęcie ile Polska ma lat bo myślał że to stary kraj a tu się okazuje że oni są starsi od nas. Weź mu teraz tłumacz o tysiącletniej historii jak nasz rządowy samolot temu przeczy. Wkurzyłem się. Czy oni wszystko muszą zepsuć? A może zaślepia mnie złość i się mylę. Ktokolwiek?
#lotnictwo #samoloty #pis
R2D2zSosnowca - Nie wiem czy już ktoś wrzucał ale co tam. Mam mieszane uczucia co do ...

źródło: comment_KoF7o22x2QflE6XVR99ghXr6kiWRDgRT.jpg

Pobierz
  • 23
@adamopol: naprawdę? To mit. Coś ba zasadzie wyśmiewania „głupich grubych Amerykanów” aby podleczyć swoje kompleksy. Potem jednak zaczyna się konkurowanie z nimi na jakichś płaszczyznach i okazuje się że prawie we wszystkim są lepsi. Same te wieżowce, autostrady i rakiety kosmiczne im się nie zbudowały. Czemu to piszę? Skończyłem technikum i studia w Polsce potem college i studia w stanach i powiem ci że te pierwsze nie nauczyły mnie niczego a
@R2D2_z_Sosnowca:
Amerykanin to grubas, Angol głupi jak but a niemka brzydka, nie to co polki. Wiem, bo czyściłem kible w ich willach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie, ciekawe czy jakiś cwaniak śmiejący się z głupich amerykanów nie wiedzących gdzie leży polska, pokazał by na mapie choćby granice Teksasu.
@R2D2_z_Sosnowca: No dokładnie tak to rozumie ale #!$%@? niepodległości od zakończenia epoki 123 lat rozbiorów odkąd #!$%@? jestesmy niepodlegli, kazdy Amerykanin średnio zainteresowany polityka to wie, wiec nie ściemniaj albo poinformuj kolegę, że były rozbiory
@Menypeny: widocznie obracam się w innych kręgach i powtarzam po ludziach z którymi się spotykam. Pewnie jakbym tyrał z patusami to miałbym inne zdanie np że Amerykanin to debil co wie tylko jak dojechać z domu do pracy, oglądnąć football w tv albo wywalić kratę budlighta. Niestety, takich nie znam.
@R2D2_z_Sosnowca: czyli sugerujesz, ze jako dziecko tyrałam z patusami? Tak się składa, ze wychowywałam się na Long Island, zapewne wiesz, ze Huntington Station ogólnie te rejony nie należały jeszcze pare lat temu do żadnej patologii.

Natomiast co do ciebie, właśnie sugerujesz, ze twój kolega to debil i wszyscy Amerykanie to debile mówiąc, ze tak interpretują ten napis, co jest dla mnie śmieszne. Już ci powiedziałam, świadomość o świecie wśród wykształconych ludzi
@Menypeny: ej nie twierdzę, że dorastałaś z patusami ani że mój kolega jest miarodajnym obiektem statystycznym. Teraz to ty nawet stwierdziłaś że Amerykanie nie mają niskiej wiedzy co na początku mi zarzuciłaś, że imputuję. Wydaje mi się, że się zgrywasz. Ja zadałem pytanie co ludzie myślą na ten temat i co myśli mój kolega. Poza tym to ty zaczęłaś się czepiać mojej infantylność i błędnej interpretacji co nie było w ogóle