Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy już ktoś wrzucał ale co tam. Mam mieszane uczucia co do tego malowania. O ile sama czcionka, kolorystyka czy grafika jest kwestią gustu lub jakiś norm (nie jestem grafikiem i się nie znam) tak czepię się treści. Dlaczego nasze mądre głowy napisały „100 lat niepodległości” a nie „100 lat odzyskania niepodległości”
Już mnie jeden Amerykanin zapytał patrząc na to zdjęcie ile Polska ma lat bo myślał że to stary kraj a tu się okazuje że oni są starsi od nas. Weź mu teraz tłumacz o tysiącletniej historii jak nasz rządowy samolot temu przeczy. Wkurzyłem się. Czy oni wszystko muszą zepsuć? A może zaślepia mnie złość i się mylę. Ktokolwiek?
#lotnictwo #samoloty #pis
Pobierz R2D2zSosnowca - Nie wiem czy już ktoś wrzucał ale co tam. Mam mieszane uczucia co do ...
źródło: comment_KoF7o22x2QflE6XVR99ghXr6kiWRDgRT.jpg
  • 23
@WilkZWallStreet: @R2D2_z_Sosnowca: może właśnie o to chodzi, żeby przeciętny hamburger zainteresował się tematem. Nigdy nie uchwycisz całości na kadłubie samolotu, to tylko symbol ostatecznie... No chyba, że masz na tyle duży samolot, żeby zmieścić coś takiego:

100 years since Poland regained its independence and then lost it again in 1939 but recovered in 1945, however it was not exactly independence, which it really has been since 27 years.


( ͡