Wpis z mikrobloga

Mireczki na #emigracja mam pytanie. Ostatnio w moim życiu pojawiła się informacja iż będę tatusiem :D i to bliźniaków :D w związku z tym postanowiłem na 3-5 miesięcy póki moja żona jeszcze nie urodziła wyjechać do pracy by zarobić na start, na dzieciaczki, by miały w życiu dobrze. Moja praca nie oferuje mi wysokich zarobków, wynoszą około 2500 zł. Tak wiem, zaraz się pojawią osoby że to gówno pieniądze, gówno praca itp. Jednak ciężko o dobrą pracę oferującą wysokie wynagrodzenie w mojej miejscowości. Uwierzcie mi że robię wszystko by to jakoś ogarnąć ale nie ma lekko. Wracając do tematu, są jakieś strony, zaufane agencje które oferują pracę za granicą? Boję się jechać sam w ciemno. Chcę coś pewnego. Jakieś rady by się nie wkopać itp? #praca #dzieci
  • 17
@Minesr33: @Minesr33: no i to mnie przeraża. Dlatego chcę coś znaleźć i zacząć lepiej zarabiać, jednak w mojej miejscowości i okolicach nie zarobisz więcej. Przerobiłem już nie jedną firmę i #!$%@?, nie zarobisz więcej
@Ricx: Zawsze zastanawiało mnie co kieruje ludzmi którzy niemają oszczedności ani dobrych zarobków,a mimo to decydują się na dziecko...Z dziećmi jest łatwiej czy jak?
@Minesr33: To nie jest kwestia że nie mamy co do garnka włożyć itp. Ja zarabiam 2,5 żona podobnie i mamy swoje, podkreślam SWOJE mieszkanie nie żaden wynajem itp. i spokojnie za te 5 k idzie wyżyć i coś odłożyć, nawet powiem Ci byliśmy na wakacjach. Chcę po prostu wyjechać, zarobić trochę więcej kasy żeby dzieciaki miały wszystko na początku bo zapewne te pierwsze koszta będą największe. Potem po urodzeniu, po powrocie
@Ricx wyprowadzcie sie do wiekszego miasta , sam tak zrobie jak ogarne problemy .i wtedy mysl o rozwoju. Macie mieszkanie sprzedajcie i wypad gdzie indziej. W takich miastach nie ma przyszlosci