Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Każdy kto przeczyta ten wpis musi udzielić odpowiedzi. Przeczytałeś? Nie ma odwrotu, musisz odpowiedzieć. Proszę o konkretne odpowiedzi - bez śmieszkowania.
Pytanie brzmi: po jakim czasie poszliście do łóżka ze swoim partnerem/ką i podajcie też wiek. Jeżeli była to 4 randka to piszcie 4 randka, jeżeli po 2 miesiącach to piszecie 2 miesiące i podajcie ile mieliście wtedy latt. Możecie napisać kilka przykładów dotyczących kilku różnych osób z którymi się spotykaliście.
Dlaczego o to pytam? A dlatego, ze ponad rok temu zakończyłam swój 5 letni związek i od jakiegoś czasu byłam na kilku randkach (żadne tindery czy badoo).
Ja nie wiem czy ja jestem jakaś dziwna czy co, ale jak się z kimś spotykam to chcę poznać tą osobę, ale nie, jak nie będzie seksu przez dwa tygodnie spotykania się to już do widzenia. Ja nie mówię żeby czekać z tym nie wiadomo ile, ale no bez przesady czy miesiąc spotykania się bez seksu to aż tak długo? K---a jak to wszystko zmieniło się przez te 5 lat...
Dobra, czekam na wasze odpowiedzi.

#niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #s--s

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Mirabelko takich frajerów co po 2 tygodniach wymuszają bo "ich boli" puszczaj kantem. po 4 latach zadałam sobie to samo pytanie - co się k---a zmieniło w tym świecie? Wiem doskonale o czym mówisz, jak będzie chciał to na Ciebie zaczeka i nie będzie na to naciskać. Tez nie widzę sensu włażenia z kimś do łóżka jak nic sie nie czuje, wtedy ten s--s nawet nie sprawia przyjemności, już
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pierwszy raz po roku. Drugi po kilku miesiącach. Trzeci prawie od razu. Czwarty po 15 latach a piąty po paru tygodniach. Generalnie im człowiek starszy tym bardziej sobie uświadamia, że nie ma co iść na obiad z kimś, z kim nie wie się jak w łóżku.
  • Odpowiedz
Pytanie brzmi: po jakim czasie poszliście do łóżka ze swoim partnerem/ką i podajcie też wiek


@AnonimoweMirkoWyznania: To zależy z którą? Z niektórymi tego samego dnia, z niektórymi po tygodniu lub miesiącu. Zależy od dziewczyny, relacji i tego czy mieliśmy mozliwosc spotykać się codziennie czy raz na tydzień.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pierwszy chłopak to jakoś po 2-3 tygodniach - 19 lat, drugi po kilku spotkaniach (21), trzeci - na drugiej randce(25). to ile się czeka powinno zależeć od twoich przekonań i tego co czujesz, a nie od tego, co według ciebie wypada, więc nie ma zasady.
dla facetów z którymi się spotykasz być może ważne jest to, by od razu zacząć uprawiać s--s z partnerką, jeśli ty masz odmienne wartości,
  • Odpowiedz
kisiel: Zaczełam randkować mając 14 i szybko się z nim zeszłam, jakieś drobne wsadzanie rąk w stanik miało miejsce jak miałam 15 lat, petting jak miałam prawie 16, s--s jakoś trzy-cztery miesiące przed 20 urodzinami.
Obecnie jakbyśmy się rozstali (mamy po 23 lata) i zaczełabym z kimś randkować to raczej nie doszłoby do samego pettingu w mniej niż 6-10 miesięcy od zejścia się, reszta to pewnie nie wiele później... samo ruszyłoby.
  • Odpowiedz