Wpis z mikrobloga

@kidi1: Naprawdę tak niewyraźnie napisałam? Nie pytam o jasnowidzenie ile zużyję internetu.. Napisałam ile zużywałam korzystając dotychczas na gorszym telefonie, gdzie funkcji LTE nie było ponieważ NIE WIEM czy LTE implikuje większe/ szybsze zużycie transferu przy takim samym wzorze korzystania. Skoro średnio zużywałam te 2gb zastanawia mnie czy z powodu LTE nagle zużyję powiedzmy 2 lub 5 razy więcej - pytam bo nie mam bladego pojęcia czy to ma jakieś znaczenie, przy założeniu że wcale nie zamierzam nagle zmienić trybu użytkowania.

@jzs44: No domyślam się, ze to "zwalnianie" oznacza w praktyce, że nie działa w ogóle, dlatego napisałam "niby nielimitowany" ;)

@RBNG: no właśnie nie jest to dla mnie oczywiste dlatego pytam, nie znam się na technologiach łączenia się z internetem,
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: a, btw dam ci drobna rade. Bo ja o to mialem ochote obić komuś leb mlotkiem. Mam oferte na 3 telefony i wlasnie tez te magiczne 10 gb na te 3 telefony. Jakos 4mc temu musialem sie przeniesc gdzies gdzie nie bylo neta. I tu sie zaczelo, koniec pakietu - kup 500mb za 5 zl. Cooo? No zaraz zobaczę na ofertę grupowa. O 10 gb za 15zl, no niech
  • Odpowiedz
@turok2016: ok, dzięki wielkie za odpowiedź, będę to monitorować dodatkowo w aplikacji bo mi się zaraz zaczyna kolejny okres rozliczeniowy

@jzs44: no tak, to jest często paranoja, ja na szczęście mam tylko ten jeden numer więc liczę, że jak dotąd zużywałam tak 2-3 gb to te 10 gb nie dojadę nawet choćbym coś minimalnie więcej poużywała na telefonie, będę monitorować w apce bo tam mam historię, ja taki
  • Odpowiedz