Wpis z mikrobloga

jakiś czas temu byłem w kauflandzie i w sumie nie pamiętam co kupowałem ale zauważyłem całkiem pokaźną kolejkę do kasy i wtedy od razu mi się przypomniało, że jeżeli będę stał w kolejce ponad 5 minut to dostanę 5 zł rekompensaty za szkodę moralną, w sumie to nawet nie musiało mi się przypominać bo na ścianie obok była reklama tego "programu" czy jakmu tam XD. Niewiele myśląc, włączyłem stoper i tylko miałem nadzieje że to wszystko będzie trwało ponad 1/12 godziny. Magiczna bariera 300 sekund została przekroczona jeszcze zanim pani na kasie zaczęła mnie kasować - na mojej twarzy pojawił się ogromny banan - wreszcie w życiu coś mi się udało, to ja coś dostanę i w sumie wszystko co było do tego potrzebne to stanie 5 minut w kolejce XD. Po zapłaceniu za zakupy i odejściu od kasy udałem się prosto do punktu informacyjnego/obsługi klienta żeby wzbogacić się o należyte 5 zł. Jednakże dobry humor szybko mnie opuścił gdy pani z punktu powiedziała mi że ta promocja obowiązuje tylko w weekendy (a był chyba wtorek). Spróbowałem w myślach sobie odtworzyć wielki plakat na ścianie, który widziałem raptem kilka minut temu no i do teraz jestem skłonny sobie dać rękę uciąć że nie było tam nic napisane o tym, że cała akcja obowiązuje w weekend. ogołnie to ta baba strasznie mnie wkurzyła, po chwili, niewiele myśląc strzeliłem jej z całej siły lepe na ryj i wyszedłem w pośpiechu a odjeżdżając nie odstawiłem wózka.
dobrze zrobiłem mireczki?
#kaufland #gorzkiezale
  • 4