Wpis z mikrobloga

Poszukuje pożyczki 150tyś jak najszybciej na rozwój firmy. Interesuje mnie taka kwota do końca tego tygodnia. Niestety na chwile obecna nie posiadam nieruchomości pod zastaw, a samą działalność na która chciałbym uzyskać kredyt posiadam niestety z krótkim stażem, poniżej 3 msc. Nieruchomość w zastaw dopiero będę dysponował w przeciągu 3tygdni przez brak czasu, a kwotę o która się ubiegam potrzebuje do końca tygodnia na opłacenie kontraktu, ponieważ w przeciwnym razie stracę dość atrakcyjny kontrakt, na którym mi zależy. Co do banków, to nie posiadam zdolności kredytowej na tak wysoką sumę, a jedyne pożyczki, na które bym uzyskał kredyt są w za małej wysokości. I tutaj moje pytanie, czy zna ktoś jakieś firmy, które oferują takie pożyczki, lub kogokolwiek, od kogo mógłbym uzyskać pomoc? Co do zastawu, mógłbym uwzględnić w kontakcie przekazanie go, jak warunki co do zastawu nieruchomości w późniejszym czasie. Interesuje mnie pożyczenie tej kwoty na okres 3 lat, chociaż planowy zwrot jest przewidziany na rok, z możliwością wcześniejszej spłaty. Co do swojego wkładu, to oprócz wyżej wymienionego jest to 50k. Wszelkie informacje co do szczegółów mogę podesłać na priv. Z góry dziękuje za pomoc! #kredyt #finansowanie #kiciochpyta #pomocy #inwestycja #banki #pytanie #pytaniedoeksperta #bankowosc #finanse #prawo #firma #pieniadze
  • 2
  • Odpowiedz