Wpis z mikrobloga

Mireczki, trening za nami :) I to bardzo udany! [] Po raz pierwszy byłem na tym torze, więc nie bardzo wiedziałem czego się spodziewać. Pierwszy raz w Clio. Była niewiadoma, ale jak się okazało, nie ma chyba źle :)

Rozpoczęliśmy od zapoznania się z torem (kilka kółek w nieco innej konfiguracji niż same zawody), potem pieszo zapoznanie z konfiguracją zawodów. Zgodnie z misją, czyli trening przed sobotnim "rajdem" w Czernichowie, jechałem w pełnym składzie, tj. pilot + 2 zapasy na aucie. Większość konkurentów (z czuba wyników, jak się później okazało) bez pilota, zapasów i klatek, więc z 200 kg lżejsi, dlatego tym bardziej ucieszyłem się widząc wyniki - 4 miejsce w generalce na pierwszym przejeździe. Gdy już poznałem tor :D okazało się, że drugi przejazd pójdzie po deszczu - więc nie było szansy na poprawienie czasu. Udało się jednak zmienić koła na deszczówki i po ciemku pojechaliśmy drugi przejazd (już bez pomiaru czasu), więc super doświadczenie przed ostatnim odcinkiem Czernichowa, który też pójdzie po ciemku. Brakuje tylko świateł - aktualne świecą jak kaganki, może uda się znaleźć elektrownię..

Podsumowując: genialny dzień, poczułem auto dość fajnie, można powiedzieć że się zgrywamy. () Teraz trudniejsze próby, bo drogowe. Poniżej film z mierzonego przejazdu (wybaczcie za słowa, to emocje ( ͡° ͜ʖ ͡°))

#ccrally #rajdy #rajdy24 #motoryzacja
gabrally - Mireczki, trening za nami :) I to bardzo udany! └[⚆ᴥ⚆]┘ Po raz pierwszy by...
  • 3
@Narmol: tutaj faktycznie jego funkcja była niewielka podczas samej jazdy, bo po zapoznaniu znałem ją na pamięć. Więc po prostu przeanalizowaliśmy ją przed jazdą i tyle, później się przejechaliśmy. Ale on prócz tego jest mechanikiem, ogarnia auto + jak przyszło zmieniać koła to zmienił w parę minut:) Na normalnym odcinku (drogowym) dyktuje już opis, przykład (polecam ściszyć):
gabrally - @Narmol: tutaj faktycznie jego funkcja była niewielka podczas samej jazdy,...
@gabrally: Kup nowe lampy. W starych zaszła ci mgła na soczewkach. No i na długie możesz założyć coś z zakresu 80-100W. Jako że ma oddzielne to nic się nie przegrzeje a daje wtedy konkretnie :D Tak u siebie miałem.