Wpis z mikrobloga

@adgebworthy: Bo jak nie masz szacunku do innych, to nie oczekuj że oni będą mieli do ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest wiele innych rzeczy lepszych do śmieszkowania z niż czyjaś krzywda.
  • Odpowiedz
@kosmiczny_maupiak:

W pełni ufać można tylko sobie, a i to nie zawsze.

Takie jest twoje zdanie. Jednak nie ufając nikomu daleko się w życiu nie zajdzie i zawsze będzie się żyło w strachu i niepokoju.
Według mnie zaufanie jest naturalną częścią ludzkiej osobowości, by mogła ona budować trwałe relacje z innymi i nie jest to absolutnie oznaka głupoty.
  • Odpowiedz
@adgebworthy:

jaka to krzywda?

Naruszenie sfery prywatnej przez pokazanie innym swoich intymnych zdjęć bez zgody wysyłającej na rozpowszechnienie ich. Notabene karane prawnie, a więc jakaś krzywda to jest.

a czego
  • Odpowiedz
Jednak nie ufając nikomu daleko się w życiu nie zajdzie i zawsze będzie się żyło w strachu i niepokoju


@libmor: Jak wszystko i to również ma dwie strony. Ciekawe ilu laskom, które kiedyś wysyłały swoje nagie zdjęcia do swoich ówczesnych facetów podskoczyło ciśnienie widząc taki wpis. I ciekawe czy nadal im bezgranicznie ufają, że oni jednak te zdjęcia zachowają tylko dla siebie.
Wolę "cierpienie" z powodu braku zaufania niż strach
  • Odpowiedz
@kosmiczny_maupiak:

Ciekawe ilu laskom, które kiedyś wysyłały swoje nagie zdjęcia do swoich ówczesnych facetów podskoczyło ciśnienie widząc taki wpis.

Co tylko udowadnia jak wielu jest po prostu niegodnych zaufania, mimo że się na takich kreują, zachęcając do wysyłania nagich zdjęć.

Wolę "cierpienie" z powodu braku zaufania niż strach przed tym, że ktoś kto zna moje tajemnice może w każdej chwili się wygadać.

To już twoja opinia. W każdym razie czyn
  • Odpowiedz
Co tylko udowadnia jak wielu jest po prostu niegodnych zaufania, mimo że się na takich kreują, zachęcając do wysyłania nagich zdjęć.


@libmor: Większość z nich (tj. byłych facetów) jednak ma na tyle godności / honoru żeby zdjęć nie upubliczniać, ale nigdy tak naprawdę nie wiadomo czy ten z którym się jest w związku będzie sie zachowywać tak samo już poza związkiem. Ciekawi mnie ile lasek żałuje, że jednak kiedyś zaufała
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie ile lasek żałuje, że jednak kiedyś zaufała i te zdjęcia wysłała bo boi się, że wypłyną.


@kosmiczny_maupiak: No właśnie. I dlatego powinno się mocno takie zachowania ze strony udostępniających piętnować. Nikt nie powinien cierpieć i być wyśmiewany za to, że komuś zaufał.
  • Odpowiedz
@libmor: póki co to nie zrobił nic złego, ani pod żaden paragraf nie podchodzi.

co z tego, że jest tyle nudesów w internecie? dodatkowy nudes to nudes z internetu, więc nie rozumiem.

Hipotetycznie gdyby udostępnił foty swojej byłej to jest s--------m i nie powinien tego robić, jest to zdjęcie zrobione w pełnym zaufaniu i nie powinno wyjść poza tych dwojga ludzi. Ktoś kto sobie robi takie zdjęcia albo pozwala na
Wybredny_Marian - @libmor: póki co to nie zrobił nic złego, ani pod żaden paragraf ni...

źródło: comment_Akor0uU5TIwKHPKKCJgz3i8s9KwVxeIT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@libmor: Nawet jeśli takie zachowanie byłoby mocno ścigane / piętnowane to i tak takie laski miałyby skok ciśnienia przy każdym takim wpisie - nawet jeśli zrobionym dla jaj.
Bo choćbyś nie wiem ile piętnowała to całkiem takiego zjawiska nie wyplewisz i po prostu lepiej mieć zawsze ograniczone zaufanie niż potem żałować.
Tak jak pisze kolega wyżej - zdradzając swoją tajemnicę / upubliczniając swoje zdjęcia psiochy / inne-z-tego-gatunku - zawsze trzeba
  • Odpowiedz
póki co to nie zrobił nic złego, ani pod żaden paragraf nie podchodzi.


@Wybredny_Marian: Nie, nie zrobił, ale sugeruje zrobienie, dlatego go ostrzegłam. Poza tym nie chodzi mi tu o opa, ale o wszystkich, którzy temu przyklaskują i chcą z tego korzystać, że jest to po prostu niemoralne.

Ktoś kto sobie robi takie zdjęcia albo pozwala na zrobienie sobie, powinien się liczyć z tym, że takie zdjęcie może znaleźć się w internetach.

No właśnie na tym polega zaufanie, że się z tym
  • Odpowiedz
@libmor:

No właśnie na tym polega zaufanie, że się z tym nie liczy.


g---o prawda, masz swoją głowę to myśl za siebie, sytuacji może być wiele, skradziony telefon / zgubiony telefon / wykradzione dane itp. Twoje zdjęcia mogą się znaleźć w internecie nawet właściciel urządzenia może o tym nie
  • Odpowiedz