Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: ale jesteśmy w Anglii czy w Polsce, gdzie jednak auta są trochę droższe a na pewno średnia wieku jest sporo większa? Na Polskie warunki są ok.
@benzdriver: no trudno żeby e65 nie było lepsze, #!$%@? ty serio masz problemy z myśleniem xD
Audi po za tym że #!$%@? wygląda w sedanie to jeszcze by przeszło. Jag oparty na mondeo może być spoko, jeździłem tylko mondeo mk3 i
  • Odpowiedz
@lambda: z jaga takie mondeo jak z saaba vectra xD. Ja jestem w Polsce i jeżdżę e65 z anglii. Ty masz z tym problem, bo zostałeś wychowany w przekonaniu, że posiadanie auta to luksus (tj większość polaków). Ja wolałbym za to jakąś Kię albo hyundaia zamiast laguny (btw mam sportage, picanto i dwa hyundaie i30 +i30 angol). Jakby już miał brać francuza, to co najwyżej c5 które lagune bije na
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: to był xtype? Nie widzę bo jak zwykle @benzdriver usuwa wpisy, wstydzi się czy co? xD
No dzięki za analizę, ale trochę nie trafiłeś bo nie uważam auta za luksus, a bardziej jako narzędzie pracy ewentualnie coś co ułatwia chociażby dojazd do pracy.
Po za tym #!$%@?, nigdzie nie stwierdziłem że laguna to najzajebistsze auto na świecie, a coś takiego próbujecie mi wcisnąć. Na 100% znajdzie się coś,
  • Odpowiedz
z jaga takie mondeo jak z saaba vectra xD


@lambda: 30% części się może zgadza? Co do reszty to głównie chodzi o to, że nie masz pojęcia o rynku aut używanych na wyspach. Tam francuzy są w #!$%@? tanie, jeszcze bardziej tracą na wartości jak w Polsce. A usuną posty bo kto ma wiedzieć ten wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: że francuzy są tanie to zauważyłem po postach wstydnisia w innych wątkach zanim ich nie usunął. xD
Ale wątek był o Clio które jest w Polsce, a nie na wyspach, więc po co wyjeżdżacie z tym całym wychwalaniem się autami premium kupionymi za grosze bo mają wadę fabryczną i wyśmiewaniem aut dla biedaków? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kokus: Pilnuj paska klinowego. Jakiekolwiek wystrzępienia na pasku i natychmiast zmieniaj. Mi rozrząd zmieliło jak się strzępek z klinowego wkręcił pod pasek rozrządu. Tylko w renault taka akcja się może odwalić :D Przejeździłem takim 13 lat, zarąbiste autko.

ps felgi masz okropne, co z oryginalnymi oz?
  • Odpowiedz
@Zielony34: Niejeden w A3 czy Golfie VI xd 1.8T, w tym jedno po remoncie silnika się zdziwił że objeżdża go francuski paździerz
@houk: Nowy pasek, napinacz, rolki są :) Takie były w komplecie na zimę, na lato mam OZ F1, gdzieś w moich wpisach zobaczysz jak wygląda na nich :)
  • Odpowiedz
Mi rozrząd zmieliło jak się strzępek z klinowego wkręcił pod pasek rozrządu. Tylko w renault taka akcja się może odwalić :D


@houk: Nie tylko, w Alfach też się takie cuda zdarzają :)
  • Odpowiedz