Wpis z mikrobloga

@badhunt: Jeśli takie rzeczy nie są z miejsca usuwane przez organizatorów i innych uczestników to nie mają prawa mówić że są to wartości obce marszowi. Narodowi #!$%@? idioci.
  • Odpowiedz
@badhunt: To akurat raczej fota Czarnego Bloku który organizował się samodzielnie w ramach Marszu Niepodległości który z polskim nacjonalizmem ma mało wspólnego i związany jest ze środowiskiem Szturmu a nie dalej jak wczoraj organizował konferencję tych bratnich narodów gdzie zaprosili ruchy podobne sobie z Ukrainy (Azow/Korpus Narodowy), White Rex z Rosji czy Alt-Right z USA.
  • Odpowiedz
  • 0
@AndrusZgc: jakoś nie widziałem żeby specjalnie komuś na tym marszu przeszkadzali, czyli reszta uczestników się zgadza i popiera te poglądy. To że jest to jakaś inna grupa niczego nie zmienia
  • Odpowiedz
@badhunt: No to jest jak dla mnie jeden wielki minus, że poglądy bardzo ekstremalne tej grupy mało kto zauważa chociaż nie mówię tu osobiście o rasizmie który nie jest dla mnie niczym złym i sam chodzę w celtach. Ich poglądy są po prostu niebezpieczne dla naszej racji stanu od trzymania z nazistami z Niemiec z Dritte Weg którzy Berlin uważają za środkowe Niemcy czy banderowcami z Azowa kończąc na byciu
  • Odpowiedz
@badhunt: Rasizm, dyskryminacja rasowa (z fr. le racisme od la race – ród, rasa, grupa spokrewnionych) – zespół poglądów głoszących istnienie różnic i nierówności pomiędzy ludźmi. To wiki.
I z PWN:
rasizm «pogląd oparty na przekonaniu o nierównej wartości biologicznej, społecznej i intelektualnej ras ludzkich, łączący się z wiarą we wrodzoną wyższość jednej rasy»
  • Odpowiedz