Wpis z mikrobloga

Wzmógł mi się masochizm i wróciłem do #wot. Sporo się pozmieniało od mojej ostatniej przygody z tym mmo. Choć widzę też, że kilka rzeczy się nie zmieniło, jak np. bug z magicznymi pociskami przelatującymi przez cel, albo mm na zasadzie wielkiego kija i małej marchewki. Jaki premium najlepiej opłaca się do zarabiania? Ostatnio jak grałem to T34 uchodził za najlepszą maszynę do srebrników. A teraz?
  • 30
@3nriqu3: Ja zabierałem złoto poprzez SMSy przez ponad rok i kupiłem go za te SMSy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobno Lowe dobrze zarabia ale jak nim grałem to ciężko się grało na X i w porównaniu do Type 59 to sporo płaci za naprawę i amunicję. Podobno niedługo ma być oferta na Defendera to może Cie zainteresuje.
@3nriqu3: Defender to chyba najbardziej przesadzony premium ze wszystkich. Chyba nawet ćwoki z WG to dostrzegły. Jeśli chciwość nie weźmie góry i nie wrzucą go do sklepu na święta to raczej prędko nie powróci. T26E5 to drugie miejsce - dobre działo, DPM, jako taki pancerz i mobilność. Wszystko jest co najmniej na akceptowalnym poziomie. Skorpion to 3 miejsce - po prostu lepszy Rhm Borsig - to samo działo, wieża i jest
@Thunderlane: zauważyłem już, że defender jest bardzo op. w ostatniej bitwie otoczony przez 4 czołgi wyklepał mnie i dwa inne pojazdy prawie do zera zanim został zniszczony. po cichu liczę, że wrzucą go z okazji świąt.
@3nriqu3: A ja liczę że nie wrzucą go już nigdy. Ten czołg psuje grę. Przecież jakby dali mu więcej HP i trochę lepszą penetrację byłby dobrym IX tierem. Ten czołg nie pasuje na VIII. Ta alfa połączona z dobrą penetracją, mobilnością, pancerzem to po prostu za dużo.
@3nriqu3: Jak na razie to od czasów kiedy zwracali golda za super pershinga to niczego nie wykastrowali - był nerf zasięgu widzenia i camo TD, premiumów nie dotknął, zmiany w LT, premiumów nie dotknął (ba, dostały wtedy buffa bo tier im się nie zmienił, a nie mają już MM -1/+3). Czołgi typu Defender mają po 54% ogólnego WR, nic z tym nie robią. Czasy nerfienia premiumów chyba minęły.