Wpis z mikrobloga

@Rzeeznik13: Nie wiem czego oczekiwałeś po tej grze na takim sprzęcie. Jeśli zależy ci na tym hairworks, to spróbuj jeszcze obniżyć cienie na średnie/wysokie i odległość wyświetlania roślinności na wysoką. W moim odczuciu różnica w jakości cieni jest znikoma i nawet na screenach trzeba się przyglądać, żeby ją dostrzec, a za to różnica w płynności jest ogromna. Czasem nawet 5-10 fps.
@Rzeeznik13 dodam z doświadczenia mojego i kolegi że świeży win 10 to z reguły #!$%@? i problem może się sam rozwiązać w przeciągu kilku dni. Miałem tak ostatnio po formacie, że gry odpalały się i działały tak jak powinny, a o wiele częściej odpalały się z +25% zużyciem zasobów. Problem zniknął sam po kilku dniach.
@Rzeeznik13: możesz spróbować ustawić w windowsie tryb zarządzania energią na maksymalną wydajność, ale moim zdaniem po GTX 1060 nie ma co spodziewać się lepszych rezultatów i wszystko jest w normie ;)
@Rzeeznik13: przecież to normalny fps na tym pc. Wiedźmin 3 jest dosyć wymagającą grą na ultra nawet bez hw. Ja mam i5 6600k@4.5 ghz, gtx 1070 z max oc, 16 gb ram (ddr4 3200mhz) i na ultra detalach bez hw gra chodzi te 70-80 fps. Oczywiscie zalezy od lokacji bo sa takie gdzie bedzie i 120 fps a sa takie gdzie moze spasc nawet ponizej 60 fps (ale to raczej jest