Wpis z mikrobloga

Mirki z #gdansk Gdzie polecacie kupić mieszkanie (2 pokoje + kuchnia i lazienka) ok 50 m^2 za ok 300 tys. Będę potrzebował dojeżdżać w jakiś sposób na Wrzeszcz, fajnie jakby kursowała jakąś komunikacja w pobliżu, ewentualnie samochód ale fajnie jakby nie trwało to godzine czasu. Nie znam się totalnie na rynku mieszkań.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cziastko: Cena też pewnie znacznie powyżej oczekiwań, ale sprawdzę. Myślałem nad czymś dalej, ale z dobrym połączeniem do Wrzeszcza.
EDIT: Te 6000 zł za m^2 to max co mogę dać, a Zaspa to wiele więcej.
  • Odpowiedz
@artas182x: jak chcesz mieć dobry dojazd do Wrzeszcza to raczej dzielnice w linii SKM, ale musisz się liczyć z tym że jest drogo. Jak chcesz taniej to możesz kupić coś przy obwodnicy ale wtedy będziesz stał w korkach, wszędzie daleko i dodatkowo wysypisko śmieci pod nosem. Możesz też szukać w Gdyni i dojeżdżać SKM ale to znowu dużo czasu na podróże trzeba poświęcać
  • Odpowiedz
@artas182x: ja szukam obecnie mieszkania teściowej. Rynekpierwotny.pl, tu jest dużo ofert od deweloperów, ewentualnie jeżdzę autem i zachodzę do biur przy budowie ;).
  • Odpowiedz
  • 0
@artas182x nowe osiedle w letniewie, central park na morenie albo okolice piekarniczej tylko tam trzeba liczyć się z korkiem przy wyjeździe z osiedla w godzinach szczytu
  • Odpowiedz