Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 7
@jilted wyobraź sobie, że idziesz na studia myślisz sobie e #!$%@? to samo co licbaza będzie a tam tylko na pozalekcyjnych z chemii dali nam kilka bomb zrobić a tu jak w filmie szukasz przyczyn śmierci (to akurat pozalekcyjne zajęcia dlatego jest prawdziwa sekcja z doktorem wyglądającym jak rzeźnik i pijącym kawę w trakcie). Jak jeszcze mikrobiologię studiowałem też hodowaliśmy muszki owocowe z każdą mutacją. Na genetyce molekularnej przenosiliśmy geny bakterii
  • Odpowiedz
+ zgłoszenie poszło i mam nadzieję, że moderacja uaktywni to co powinna i usunie ten wpis, zanim ktokolwiek niepożądany to zobaczy. Przez takich debili, jak Ty, którzy muszą pochwalić się w internetach jacy są ważni i mądrzy, wydziały weterynaryjne później mają problemy z pozyskiwaniem zwierząt do ćwiczeń dla studentów.
  • Odpowiedz
@Mishkaliina:a co ma komisja etyki do zdjęć z sekcji?? jeżeli mają na to zgodę to w czym problem? Wielokrotnie udostępnialiśmy zdjęcia z sekcji i nigdy nikt się nie przyczepił. Możesz coś więcej napisać jakie uwagi miała do was szanowna komisja?
  • Odpowiedz
@UltimaThule zabronione jest udostępnianie zdjęć, gdzie widać zwłoki zwierzęcia. Sam narząd - ok. A co do uwag... Np. dzięki działaniu komisji został dyscyplinarnie wyrzucony student za wyszycie napisu "i love u" na martwej skórze (wrzucił zdjęcie na fb); wprowadzono nam dodatkowe szkolenia, których tematyka pokrywa się w całości z materiałem studiów, ale no właśnie wymóg komisji; aktualnie jest właśnie nagonka na ludzi, którzy wrzucają fotki z zajęć do social mediów -
  • Odpowiedz
@Grzechu3121 do sekcji nie, a do ćwiczeń. Sekcja to sekcja, odbyć się musi, ale np. nie robi się już doświadczeń na żabach na zajęciach, czy nie robi się masowo zabiegów na ćwiczeniach. Generalnie komisja rzuca straszne kłody pod nogi, aby student weterynarii miał możliwość praktyki ze zwierzętami. Z tego co wiem, to prowadzący musieli przez miesiąc stawać przed komisją, aby wydali pozwolenie na użycie szczurów do nauki sterylizacji/kastracji na ćwiczeniach.
  • Odpowiedz
komisja rzuca straszne kłody pod nogi, aby student weterynarii miał możliwość praktyki ze zwierzętami


@Mishkaliina: W tym antyludzkim państwie...

Btw, na czym studenci się uczą skoro nie pozwala im się pracować ze zwierzętami? Wg. komisji etyki takie trupy czują się urażone, że kroi je student a nie weterynarz z pięćdziesięcioletnim doświadczeniem czy o co się tutaj rozchodzi? Pracuję na co dzień ze zwierzętami gospodarskimi i mogę z całą stanowczością stwierdzić,
  • Odpowiedz
@Grzechu3121 oczywiście, że mu wszystko jedno, a jego dumą nie zostanie urażona, jak ktoś wrzuci zdjęcie do internetu.
Oczywiście prowadzący robią, co mogą, aby tych zwierząt było jak najwięcej. Niestety wiele rzeczy mamy omawianych tylko w teorii, a praktyki musimy szukać sami na własną rękę w prywatnych klinikach.
  • Odpowiedz