Wpis z mikrobloga

Do 24.11 trwa promocja na nowy Kalendarz Słowiański (link):

PRZEDSPRZEDAŻ!!!

Tak! To ten moment!!

Każdy, kto od dziś do 24 listopada zamówi przez wiadomość prywatną kalendarz i dokona opłaty, kupi go w cenie o 15% niższej niż cena regularna - czyli w cenie 21zł. Zamawiajcie, a kalendarze trafią do Was jeszcze ciepłe, wprost z drukarni :)

Numer konta oraz wszelkie szczegóły dotyczące odbioru/wysyłki zostaną ustalone indywidualnie, po otrzymaniu przez redakcję wiadomości prywatnej.

Datą uznaną za dzień zakupu, jest data wpływu środków na konto Kalendarza.

Promocja trwa do 24.11.2017 do północy. Od 25.11.2017, kalendarz będzie sprzedawany w cenie regularnej 25zł.

Przy zakupie zbiorowym, wysyłamy kalendarze w jednej paczce. Znacznie obniża to koszty wysyłki, zachęcamy do zbiorowych zakupów w jednym zamówieniu.

Wysyłki planujemy rozpocząć w pierwszym tygodniu grudnia. Data może ulec nieznacznej zmianie.

Ilustracja na okładce kalendarza: Nocnica, fot. Agnieszka Mac Uchman / mod. Libertina Grimm / Drużyna Swargi Podkarpacie


#slowianie #rodzimowierstwo #rodzimowiercy #poganie #promocje
R.....v - Do 24.11 trwa promocja na nowy Kalendarz Słowiański (link):

PRZEDSPRZEDAŻ...

źródło: comment_Cc5dtJu0uCdjDiqkqSUOpLwcv03qg0ca.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RevSlav:
Wiesz Pan, chodzi mi o to, że często ludzie reagują bardzo agresywnie na wierzenia Słowian, dajmy na to Pana avatar, wielu ludzi myśli, iż jest to jakiś symbol Hitlera. Ot jestem zdziwiony tym, że jest taki tag na Wykopie, są na Wykopie rodzimowiercy.
  • Odpowiedz
@DonislawDev: To prawda, przeciętny mirek mało wie na temat rodzimowierstwa, poza tym w społeczeństwie funkcjonuje wiele mitów na nasz temat - ludzie mylą nas z New Age, turbosłowianami, nacjonalistami... dlatego ja staram się wyłapywać na wykopie wątki dotyczące rodzimej wiary, a także inicjować nowe (jak powyższy), dzięki czemu mam okazję inicjować takie dyskusje i wyprowadzać ludzi z błędu.
  • Odpowiedz